etapu saityПерші веб-сайти з’явилися дуже давно, приблизно це 1990 рік. З того часу і по сьогоднішній день відбуваються зміни і удосконалення ресурсів. Етапи розвитку сайту, виділяють наступні:

1. Епоха статичних сайтів. Для тодішніх ресурсів було характерно відсутність функції приспособляємості розмірів вмісту під розміри екранів пристроїв. Дизайн статичних сайтів складався з завантажувальної сторінки. На сторінці присутні багато зайвої графіки. Інтеграція з внутрішніми і зовнішніми пристроями навіть близько не розглядалася.

2. Поява динамічних сайтів. Другий етап тривав до 2002 року. З’явилася система управління контентом, це породило систему Інтернету та екстранет. Але інформація розташовувалася, таким чином, як це зручно дизайнеру. З’явився документообіг. Фронт-офіс включав в себе всього пару модулів, а бек-офіс створювався під певні і конкретні завдання.

3. Істотний технічний прорив. Етап тривав до 2005 року. З’явилася нова назва інтернет. Інформація сайту робиться для відвідувачів. Істотні зміни в дизайні і поява концепції Веб 2.0. Дуже активно розглядалася можливість приєднання сторонніх додатків.

4. Останній етап розпочався в 2006 році, і тривати по сьогоднішній день. Тепер сайт – це не просто джерело інформації. Це велика комунікаційна середу, здатна виконувати величезну кількість різноманітних функцій, так само як і автомобільна гума. Графічним супроводом сайту користуються з розумом. Бек-офіс створюється завдяки промисловим системам управління контентом. Існує можливість інтеграції сайтів з внутрішніми корпоративними системами, з мобільними сервісами, платіжними системами і так далі. Тепер є можливість створити сайт самостійно або замовити сайт під ключ будь-якої студії дизайну або скористатися послугами фрілансу.