seo-optimizationОптимізація сайту – важливий етап розвитку ресурсу. Щоб сайт працював і приносив дохід, його повинні відвідувати користувачі. А щоб вони захотіли прийти до вас, потрібно в прямому сенсі заманити їх.

Існує безліч способів просування сайту. Для новачків ось список основних дій:

Складання семантичного ядра – це можна сказати вичавна, сама основна інформація з вашого сайту. А конкретно – фраза користувача в рядку пошукової системи. Щоб вас знайшли, ви повинні визначити ті цільові запити, які приведуть на сайт зацікавленого користувача.

 2. Розміщення та обмін посиланнями – щоб влитися в бізнес-простір Інтернету, необхідно встановити зв’язки, познайомитися з сайтами – партнерами (але не конкурентами).

3. Після цього приступаємо до найважливішого етапу оптимізації – індексації в пошукових системах. Яндекс і Гугл на сьогоднішній день законодавці Рунета, і завдання всіх сайтів – потрапити у верхні рядки рейтингу пошуковиків.

 4. Цьому сприяє реєстрація в тематичних каталогах – через них до вас будуть приходити дійсно зацікавлені користувачі. Число клієнтів переведеться в ТІЦ і PR, лічильники популярності сайту, і він поступово підніметься в рейтингу пошуковиків. Варто відзначити, що оптимізація сайту – процес нескінченний, щоб бути на плаву, вам доведеться постійно працювати над поліпшенням сайту, заводити нові знайомства, наповнювати сайт свіжим контентом.