internet magazunСучасні тенденції та світовий розвиток технологій відкривають суспільству нові сфери реалізації своїх можливостей. Ідея відкриття своєї справи відвідує все більшу кількість людей. І тут на перший план виходить думка про створення Інтернет-магазину. Адже ця форма ведення бізнесу обіцяє безліч плюсів. Про те, які ж все-таки є реальні плюси, і які мінуси існують при продажах через всесвітню павутину, ми і постараємося Вам розповісти.

Отже, очевидні плюси інтернет-магазину.

Володіючи таким магазином, Ви продовжуєте залишатися досить вільним у своїх пересуваннях. Головне, щоб під рукою був ноутбук або планшет і доступ до мережі Інтернет.

По-друге, для його відкриття не потрібні значні фінансові вкладення. Заощадите Ви і на обслуговуючому персоналі. Адже його зовсім можна не наймати на увазі відсутність необхідності в ньому.

Товар Ви можете доставляти при бажанні самі. Або ж скористатися службою доставки.

Немає необхідності і в оренді площ під склад. Якщо товар не великогабаритний, то зберігати його можна і у себе вдома. Звичайно, якщо Ви плануєте організувати пункт видачі, то подбати про невеликий офіс доведеться.

Що стосується ведення фінансової звітності, то і тут є на чому заощадити гроші. Можна знайти бухгалтера-надомника, який буде для Вас готувати тільки щорічну звітність до податкових органів. Існують так само і спеціальні Інтернет-сервіси.

Але найбільшим плюсом буде те, що почати вести такий бізнес може будь-хто. Узаконити його Ви завжди встигнете, як тільки бізнес почне приносити хороший дохід і все буде відтестоване.

Ну а тепер перейдемо до мінусів.

Вони є, як і у будь-якого іншого бізнесу. Основа Інтернет-магазину — сайт. Щоб він був цікавий, він повинен бути змістовним і якісно заповненим. Готуйтеся до того, що Ви витратите на це кілька днів або певну кількість грошей. Крім розміщення фотографій товару, до них повинні бути місткі, точні характеристики. Зараз дуже поширені односторінкові сайти. Вони простіші в плані створення і заповнення. І більш зручні для користувачів мережі інтернет, тому що не потрібно довго шукати потрібний товар і нескінченно переходити за посиланнями.

Далі Ви повинні підключити платіжні системи, щоб покупці могли розплачуватися з Вами за покупки. А так же у всіх платіжних систем є комісії, які треба платити з кожної операції.

Ну і, звичайно, потрібна реклама. Використовуйте для цього соціальні мережі. Певну суму витрат складе і оплата послуг з просування в пошукових системах. Так, щоб інформація про Ваш інтернет-магазині з’являлася не так на останній сторінці в пошуковій системі, готуйтеся підключати певні послуги та оплачувати їх.

На все це потрібні гроші і час. Друге Ви можете заощадити час, замовивши розробку сайту професіоналу. Ну а якщо Ви хотіли б заощадити фінанси, то не без без зусиль зможете самі розібратися в складній на перший погляд справі по створенню свого сайту. Нехай він буде шаблонним, але на перших порах підійде.

Частково до мінусів можна віднести доставку. Якщо Ви не плануєте самі розвозити товар, то зіткнетеся з тим, що не всі служби готові співпрацювати з інтернет-магазинами.

Сподіваємося, що перераховані мінуси Вас не злякали. Адже всі плюси від створення такого магазину їх швидко перекриють. Головне, не боятися ризикувати і не трястися перед труднощами, які бувають на початку будь-якої справи.  А якщо хочете не боятися труднощів тоді завітайте на мій курс «Старт бізнес в інтернеті» і гарантовано отримаєте інтернет магазин в подарунок і знання по інтернет маркетингу.