yak-zrobiti-posilannya-na-saytДля динамічного розвитку сайту треба використовувати всі можливі способи, пов’язані до білого просування і, тому не варто проходити повз наскрізних силок, як одного з не найостанніших елементів просування.

З їх допомогою можна поліпшити ранжування і підняти якісні показники свого Інтернет проекту, що дасть можливість, якщо і не заробляти в мережі значних коштів, то, по крайній мірі, окупати витрати, що для початку і непогано.

 Що ж це за фрукт такий наскрізні силки? Все просто – це звичайні зовнішні силки, які присутні на всіх сторінках сайту, так би мовити «вшиваються» через тіло донора.

Природно, що така вірність дозволяє отримувати більш високі результати, особливо, якщо сайт просувається в Google, якому для ранжирування важлива кількість лінків, а не доменів, як Яндексу. Крім цього протяг в очах пошукових систем виглядає більш природно, тому і отримати на свій проект таку силку не просто.

 Раз вже Google враховує всі силки з домену, то наскрізні силки відмінно показують себе для підняття показника PR, так як кожен лінк виявляється врахований і це хороший спосіб для передачі ваги сторінці, на яку посилаються. З Яндексом справа йде складніше. Якщо передача анкерної ваги склеюється, то для підйому тИЦ переваги трохи вимальовуються, якщо сайт донора знаходиться в Яндекс каталозі, це також сприятиме і передачі ваги і природним переходах та визначенню майбутньої тематики проекту. Звичайно, заспамленність сайту є причиною того, що відповідна вага не передається, тому треба обов’язково перевіряти донора “.

 Крім того наявність наскрізних силок сприяє підняттю у видачі по високочастотним запитам, чого важкувато домогтися звичайними силками, якщо тільки їх не дуже багато з правильним процентним співвідношенням прямих і розбавлених входжень.

 Як бачимо, достоїнств у наскрізних силок достатньо, навіть з урахуванням зниження впливу посилань, особливо для Яндекса, але не варто думати, що тільки за рахунок їх можна досягти висот видачі пошукових систем, а також підвищити показники тИЦ і PR. Тільки грамотний комплексний підхід повинен стати товаришем для початківця веб-майстри, інакше велика частина зусиль піде в пісок і замість заробітку в Інтернеті на своєму сайті доведеться задовольнятися нескінченними і малоефективними витратами і не кращим станом духу з цієї причини.