kontekstna reklamaКонтекстна реклама визнана однією з найефективніших способів просування. Якщо вас цікавить ефективна реклама в Інтернеті, то даний метод є найбільш прибутковим рішенням. Такий вид реклами як контекстна, сприяє залученню відвідувачів на сайт і збільшення числа продажів.

Переваги контекстної реклами:

  • Цільова аудиторія — рекламу бачать тільки ті, хто зацікавлений у ваших товарах і послугах, тобто ваші потенційні клієнти;
  • Швидка оптимізація — рекламну компанію можна швидко коригувати відштовхуючись від ситуації на ринку, від ситуації у вашій компанії або при рішенні, що нові налаштування будуть працювати з більшою ефективністю.
  • Миттєва віддача — перший результат можна спостерігати практично відразу після запуску контекстної реклами.

           Коли потрібна контекстна реклама? Контекстна реклама Вам потрібна якщо: Ваш сайт не входить в перші 10 позицій пошуковика. Ви створювали сайт для того, щоб він приносив Вам нових клієнтів і підвищував продажу, а не просто існував в Інтернеті.

           Як працює контекстна реклама? Показ реклами — безкоштовний. Гроші з Вашого бюджету знімаються тільки при переході користувача по вашому посиланню. Показ реклами здійснюється лише при зазначених запитах, у зазначених тимчасових і територіальних інтервалах. За перехід одного і того ж користувача кілька разів — гроші з Вашого бюджету знімаються раз. Вартість контекстної реклами.

           Вартість контекстної реклами складається з двох складових: Оплата праці фахівця і рекламного бюджету.+оплата праці фахівця. В суму оплати входить налаштування Вашого рекламного аккаунта, поповнення рекламного бюджету, підбір ключових слів, складання ефективних рекламних оголошення, щотижневий звіт по рекламі, коректування настройок реклами для більш ефективної віддачі і багато інших корисних, дрібніших але важливих послуг.

           Рекламний бюджет — сума яка закладається на рахунок Вашого облікового запису. Гроші з бюджету знімаються тільки при кліці на Вашу рекламу. Вартість кліка залежить від багатьох факторів і коштує від 30 копійок. Сума рекламного бюджету індивідуальна для кожного виду діяльності. Ми можемо дати Вам рекомендації по бюджету, і по сайту, для цього зв’яжіться з нашими менеджерами. Тому що ми маємо багаторічний досвід роботи в сфері Інтернет-технологій і знаємо всі підводні камені, які можуть очікувати Вас при проведенні контекстної реклами, а тому допоможемо Вам їх уникнути. Менеджер, який буде вести проект, дасть всі необхідні рекомендації для успішного проведення реклами і стежитиме за її ефективністю. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з Вами, а значить зробимо все можливе, для того, щоб Ви залишилися задоволені результатом! Не упускайте своїх клієнтів! Вони шукають Вас! Отримуйте замовлення з Інтернету вже завтра!