bannernaya_reklamaПро те, що таке банер, сьогодні знає напевно кожен. Але про те, що маленький, середнього розміру, або ж великий рекламний блок може бути дуже ефективним інструментом реклами в Інтернеті, знають далеко не всі.

Банери, розміщені на веб-сторінках, виконують багато функцій, головні з яких – залучення користувачів на оптимізований сайт, які можуть стати майбутніми клієнтами, і внести певний штрих у просування товарів / послуг / брендів.

Сучасний Інтернет маркетинг не можна уявити без банерів, які в даний час дуже активно використовуються для проведення різний рекламних кампаній в мережі і пошукової оптимізації сайту.

Однак, як будь-який інструмент Інтернет реклами, банерна реклама в оптимізації сайту зазнає значних змін, постійно еволюціонуючи. Виділяють кілька видів банерів, деякі з яких в даний час вважаються застарілими.

Отже, банери бувають різні: – JPG банери – піонери серед банерів; статичні зображення-картинки, які поступаються більш «просунутим» видів банерів, тим не менш, JPG банери і раніше не назвеш «вимираючим видом”, особливо банери, виконані на високому професійному рівні; – GIF-банери – складніший і сучасний вид банерів, активно використовується в Інтернеті.

GIF-банер є анімованим графічним елементом, створеним з декількох кадрів (статичних зображень). Зазвичай такі банери складаються з 3-5 кадрів; – Flash банери – найсучасніші й популярні анімовані банери.

Для створення flash банерів застосовуються більш складні технології, які дозволяють не тільки проводити ефективні рекламні кампанії, створюючи яскраві, барвисті, образи, що запам’ятовуються, а і втілювати в життя різні дизайнерські рішення; – Pixel банери, або піксельні банери – особливий вид банерів, технологія створення яких відрізняється від всіх перерахованих вище технологій.

Pixel art дизайнер промальовує кожен піксель вручну. Особлива перевага таких банерів – їх мінімальна вага.