kak-samostoyatelno-raskrutit-sajtКожен вебмайстер, навіть початківець, знає про те, що сайт вимагає просування і розкручування.

Тим не менш, всі розуміють, що розкручувати сайт відразу після його створення щонайменше безглуздо.

Коли ж починати процес просування сайту, щоб він був максимально ефективним і обґрунтованим, і скільки потрібно чекати з моменту створення сайту?

Для початку розділіть процес просування у на сайті два етапи.

Перший етап розкручування можна починати вже після появи перших двох-трьох публікацій — поширюйте інформацію про свій сайт в соціальних мережах, twitter, на сайтах своїх друзів. Як мінімум, така розкрутка принесе вам кількох читачів — базу для подальшого зростання.

Що стосується серйозної SEO-оптимізації, то її краще починати після того як на сайті з’явиться достатня кількість постів — не менше десятка. Ці пости повинні бути унікальними та перспективними. Тільки в цьому випадку вони зацікавлять потенційних читачів, а значить, зможуть стати матеріалом для ефективної розкрутки сайту в мережі.

На вигідному становищі перебувають тематичні сайти — ви можете поширювати інформацію в тематичних спільнотах, і цілком можливо, що саме ці спільноти стануть джерелом основного обсягу трафіку вашого сайту. Намагайтеся писати максимально корисні і цікаві статті, щоб відвідувачі поступово перейшли в категорію постійних читачів, а значить, стали основою життєздатності сайту.

Найбільш оптимальний період розкрутки сайту — це час, до якого сайт стає повноцінним і сформованим, має певну читацьку аудиторію, а значить, має потенціал для подальшого вдосконалення.