domenni-imenaДоменне ім’я сайту – такий же важливий фактор його популярності і розкрутки, як заголовок та оформлення шапки. Як правильно вибрати відповідне доменне ім’я для свого сайту?

З цієї статті ви дізнаєтеся кілька секретів підбору вдалих доменних імен.

Для початку зазначимо, що найбільш виграшними є доменні імена першого рівня. Адреси типу site.сom, site.ua за замовчуванням не привертають уваги – зазвичай домени третього рівня є безкоштовними, і це не може свідчити про серйозність та якість контенту на сайті.

Доменне ім’я повинне бути максимально лаконічним і незабутнім – якщо людина захоче по пам’яті записати адресу вашого сайту, щоб зайти на сайт з чужого комп’ютера, для неї не повинно скласти багато зусиль щоб згадати вашу адресу.

Саме тому не варто вибирати імена, що складаються з декількох слів, які мають складні поєднання букв і знаків, які не відповідають за тематикою вашому сайту.

Найкраще, щоб доменне ім’я сайту мало всього одне слово, і це слово якось перекликалося з темою сайту.

Наприклад, якщо сайт присвячений домашнім тваринам, вдалим доменним ім’ям буде animals.uа або animals-home.uа, якщо попередній домен виявився зайнятий. Якщо ви хочете, щоб сайт став повноцінним брендом, намагайтеся придумувати доменні імена так, щоб вони були співзвучні з заголовком. Добре також виглядають імена, в яких використані два слова, які поєднуються один з одним.

Якщо ви – відомий блогер, який вже придбав певну репутацію в блогосфері, і ваше ім’я є своєрідним брендом, сміливо реєструйте домен у вигляді свого прізвища або нікнейму, відомого в мережі. Такі домени підходять тільки для тих блогерів, які дійсно є авторитетними, і чиї імена в блогосфері постійно на слуху.