prosyvanja-v-merejaxНа сьогоднішній день просування сайту в соціальних мережах набуває все більш масового характеру і це легко пояснюється, так як сучасні соціальні мережі — це непочатий край для заробіток в мережі Інтернет і можливість отримати необхідний цільовий трафік для веб-майстра.

 Зовнішня розкрутка виключно за рахунок SEO вже не приносить очікуваного результату, адже пошукові системи швидко відстежують seo-посилання і пессимізують їх, зменшуючи статичну вагу. Інша річ просування в соціальних мережах, при якому можна не тільки отримати на свій проект природні беки від задоволених якістю матеріалу або пропозицією послуги користувачів, але і збільшити відвідуваність сайту, а адже саме цільової відвідувач і є головна мета руху будь-якого грамотного веб-майстра.

 Яким чином відбувається просування сайту в соціальних мережах? Перш за все, треба публікувати цікавий і унікальний матеріал або пропозицію послуги (що було потрібно, в принципі завжди) і полегшити їх інтеграцію користувачами в найбільш відомі мережі В Контакте, Twitter, Facebook та інші, за допомогою соціальних кнопок в матеріалі. Це дозволить отримати природні посилання, які набагато цінніші покупних і залучити цільового відвідувача. Ефект такого просування подібний часто хвилі, коли трафік починає рости при розкручуванні по наростаючій, якщо, звичайно, відбувається певна підтримка інтеграції. Чимось це нагадує розкрутку через стрічки новин rss, але і принципових відмінностей вистачає.

 Будь сторінка повинен мати колонку коментарів, де користувач може висловити свою думку про якість сторінки або пропонований товар. При цьому не треба прагнути вирізати все неприємні коментарі, тому що одні хвалебні інші створюють нудотний присмак і викликають мало довіри у користувача.  Набагато краще брати до уваги слушні поради за матеріалом скажімо про «Гаджеты», а прибирати з публікації тільки коментарі з нецензурною лайкою або іншими, забороненими до поширення нюансами.

 Користувачі, що приходять із соціальних мереж вимогливі і їм рідко коли цікаві матеріали виключно архівної цінності, тому не забувайте про оновлення інтернет-проекту, тільки не треба робити оновлення заради оновлення, так як це добре помітно і відбиває бажання заносити такий ресурс в закладки свого браузера.

 Звичайно, для роботи з конкретним користувачем необхідна хороша навігація по сайту і продумана система перелінковки, яка допоможе в русі по ресурсу в пошуках цікавих і незаїжджених матеріалів або товарів, коли мова йде про інтернет-магазині.

 Звертаємо Вашу увагу на те, що помітну роль в розкручуванні ресурсу грає хостинг для сайту, від якого залежить не тільки надійність роботи, а і швидкість завантаження сторінок. Здійснюйте вибір хостингу уважно і зробите ще один крок назустріч майбутньому успіху в монетизації.