analiz-sayty-konkyrentivУ Вас виникло бажання створити власний сайт? І щоб одразу він став у пошуковій системі як можна вище? Тоді, перш ніж приступити до створення, перегляньте побільше чужих сайтів. Давайте розберемося, для чого це потрібно.

Почнемо з того, що, про що б Ви не хотіли написати на сторінках свого сайту, такі теми і проекти вже є в Інтернеті. І схожих сайтів Ви знайдете сотні, а то і тисячі.

Звичайно, це, м’яко кажучи, не дуже добре. Адже творці таких сайтів вже кілька років варяться в цьому котлі і завоювали собі репутацію, а отже, і позиції в каталогах та пошукових системах у них високі.

Здавалося б, Вам вже і лізти туди не варто. Але, якщо подивитися з іншого боку, то велика кількість сайтів-конкурентів може послужити Вам хорошу службу. Потрібно тільки уважно вивчити такі сайти, вибрати з них найцінніше, що могло б допомогти Вам створити ще більш цікавий і якісний сайт. А також якщо вам цыкаво ви можете дізнатися как заработать автору і копірайтеру.

Проводити регулярний аналіз конкурентів необхідно для того, щоб вчитися на їхніх помилках і повторювати їх успішні ходи. Перегляньте, за якими ключовими словами вони в Топі, хто посилається на їхні проекти, як налаштоване юзабіліті.

Все це допоможе вам створити проект не гірший ніж  у конкурента. Звичайно, вам доведеться попрацювати над унікальністю, але завжди варто вчитися в інших цієї самої унікальності.