analiz-konkyrentivЗнайдіть через пошуковик з десяток сайтів з Вашою тематикою, подивіться, як вони побудовані.

Наприклад, ви хочете писати про заробіток в Інтернеті.
Відкривайте тільки перші десять сайтів.

Раз вони стоять першими, значить вони «подобаються» пошуковикам, а отже їх будова та контент найвищі.

Вивчіть їх список ключових слів. На його основі створіть свій список. Також зверніть увагу на навігацію по сайту і на особливості будови, тому що це теж цінується пошуковиками.

Можна створити сайт за образом і подобою самого популярного сайту в пошуковій системі. Зробити таку ж навігацію, меню та основні функції. Але контент повинен бути свій, унікальний. Та і дизайн доведеться створити свій. Крім того, запропонуйте на сторінках свого сайту щось нове, додайте додаткову інформацію.

Наприклад, якщо на інших сайтах, які пишуть про заробітки в Інтернеті, є кілька статей про поштовика, Ви можете дати їх детальний огляд або розповісти про те, як вигідніше на них заробляти. Ваш сайт буде більше цінуватися і пошуковиками і користувачами, так як на ньому більше інформації.

Якщо ця стаття все ж не змогла допомогти Вам зі створенням власного ресурсу, зверніться до фахівців з SEO. Вони допоможуть Вам зі створенням сайту і виведуть його в ТОП пошукових систем.

Более подробную информацию по этой теме читайте на сайте http://luchshiydrug.ru/ перейдя на его главную страницу, воспользуйтесь формой поиска.