konkyrentivБільшість відвідувачів вашого сайту потрапляють на сторінку за допомогою пошукових систем – приблизно половина всієї кількості відвідувачів.

Саме ці відвідувачі цікаві вам з позиції монетизації – адже вони цільові відвідувачі, яких цікавлять ваші товари або послуги.

Саме за них і відбувається боротьба між вами і конкурентами. А для перемоги в боротьбі необхідно бути в числі перших на сторінці видачі. Тому, для знаходження в списку перших на сторінці необхідна оптимізація сайту.

Для попадання в десятку лідерів необхідно враховувати вимоги і алгоритми оцінки, які є у пошуковиків. Сайт необхідно оптимізувати не тільки в плані контенту та графіки. Ваш сайт повинен бути не тільки в пізнаваним, а і бажаним для пошуковиків і клієнтів.

Для випередження конкурентів вам можуть знадобитися демпінг цін, ексклюзивні послуги, проведення акцій і бонусних програм, призначені для простих користувачів.

Чим вище ви в рейтингу, тим більший трафік і велика монетизація сайту вам гарантована. І є безліч способів перетворення цільового відвідувача в гроші.

Перший – слив користувачів свого сайту тізерні мережі, а вони перепродадуть їх партнерським програмам.

Другий спосіб – змусити відвідувачів клікати на посилання, задані пошукачами, але цим ви відправите їх до конкурентів. Але, при цьому, будете отримувати за це гроші.

Ви можете співпрацювати з партнерками, зливаючи свій трафік прямо на платні партнерські програми – і в цьому випадку будете отримувати гроші.