reestracija-saityHe варто вважати, що створивши сайт, ви проробили основну роботу. Який би цікавий і корисний сайт Ви не побудували, його єдиними відвідувачами будете Ви самі і декілька друзів, які отримали пропозицію подивитися його. Створивши і розмістивши в Мережі свій сайт, Вам доведеться задуматися про рекламу і його просуванні. Типова помилка багатьох новачків полягає в тому, що після реєстрації адреси сайту в пошукових та рейтингових системах вся діяльність у цьому напрямку припиняється. 

Просування сайту – найважливіший процес для будь-якого сайту в Інтернеті. Це нескінченний процес, який не можна зупиняти ні на день. Інтернет – це величезна кількість інформації. Щодня з’являються нові сайти, які в плані розкрученості стають Вашими конкурентами. Якщо Ви просто розмістили свій сайт в Інтернеті і вирішили, що цього достатньо, то Ваш сайт дуже швидко опиниться на самому дні Інтернету, в самій глушині, де його ніхто ніколи не знайде.

Щоб про Ваш сайт дізналися, Вам потрібно постійно тягнути свій сайт на світло. Платні сервіси по просуванню сайтів. В Інтернеті зараз можна зустріти дуже багато сайтів, що пропонують платні послуги – “розкрутку” і просування сайтів. Сайти, що пропонують послуги просування, пошукової оптимізації сайту і т.д., ростуть, як гриби. Не вірте всьому, що Вам пропонують! Справжнє просування сайту і виведення його на перші позиції коштує досить дорого, в більшості випадків у кілька разів дорожче, ніж створення самого сайту. Якщо Ви вирішили скористатися даними послугами з просування Вашого сайту, краще це робити на серйозних, перевірених сервісах (сайтах), які існують не один рік.

Перш, ніж скористатися послугою “розкрутки” і просування свого сайту, перевірте сайт, який пропонує дані послуги. Перевірка сайту покаже Вам серйозність проекту (сайту) і дасть Вам хоч якісь гарантії, що Вас не обдурять. Буває так, що сайт, що пропонує такі послуги, при пошуку в пошуковій системі буде сам перебувати де-небудь на 51-й сторінці або ще далі. Сайт, що пропонує такі послуги, в першу чергу сам повинен мати високі показники.

Може вийти, що після такого просування Вашого сайту (“розкрутки”), через якийсь час пошуковики Ваш сайт взагалі заборонять до індексації, ТІЦ обнулять, а відновити це буде дуже і дуже складно. Та і гроші Вам ніхто не поверне. Просування сайту і виведення його на перші позиції в пошукових системах не може бути дешевим, ця послуга завжди коштує дорожче, ніж виготовлення самого сайта у Веб-студії.

 Просування сайту – це цілий комплекс послуг, який вимагає дуже багато часу і витрат. Результати можна буде побачити не раніше, ніж через 2-3 місяці. Кількість сайтів за деякими популярним темами доходить до декількох мільйонів. Всі власники хочуть, щоб їхній сайт був на перших позиціях, щомісячно витрачаючи чималі гроші на просування, рекламу і т.д. свого сайту, але всі сайти все одно не можуть бути першими, це просто неможливо.

Хотите продвинуть сайт сам вам сюда – Все для создания и продвижения сайта , поднимаем ТИЦ сами бесплатно, списки сайтов из платных баз, полезные сервисы для раскрутки сайтов, как повысить посещаемость сайта все на сайте ajaxbest.com