reestracija saityРеєстрація сайту – це створення посилань на Ваш сайт з інших сайтів. Каталог сайтів – це список сайтів за тематиками, Рейтинг – це Каталог, в якому положення Вашого сайту буде вище, чим буде більше відвідуваність сайту. 

Вважається, що реєстрація в рейтингах і каталогах приносить найбільшу кількість відвідувачів після пошукових систем.

Реєстрація в пошукових системах забезпечує стабільний щоденний потік відвідувачів на сайт, а реєстрація в рейтингах призводить до різкого підвищення трафіку (за умови, якщо Ваш сайт в числі перших).

 Ви, напевно, бачили, розміщені на багатьох сайтах невеликі лічильники. Ці лічильники встановлюються на сайт при його реєстрації в тому чи іншому рейтингу. Рейтинги або ТОП-листи являють собою сервери, на яких розташовані адреси сторінок з якої-небудь темі відповідно до їх популярністю.

Це – свого роду хіт-парад: кожен раз, коли відвідувач заходить на Ваш сайт, позиція сайту в рейтингу змінюється, він піднімається вгору, обганяючи сайти, на які було менше заходів. Чим вище розташований сайт в рейтингу, тим більше вірогідність, що черговий відвідувач цього рейтингу зайде на нього. Бажано з перших днів Вашого проекту публікувати на сайті статистику за кількістю відвідувачів, реєстрацій тощо, що дасть додатковий плюс і підвищить довіру користувачів до Вашого проекту.

Ось список найбільш популярних російськомовних оцінок: Rambler’s Top100, Top.Mail.ru, Hotlog.ru, Spylog.ru, One.ru, Liveinternet.ru і т.д. Каталог Яндекса. При попаданні в Яндекс-каталог збільшується його тИЦ (сайту приписується категорія) і він підвищується в результатах пошуку.

Як потрапити в наш Каталог Яндекс? 1-й варіант – заплатити Яндексу. 2-й варіант – мінятися посиланнями з тематично близькими сайтами, які зареєстровані в цьому Каталозі Яндекс. Але навіть при платній подачі заявки на реєстрацію Вам можуть відмовити в реєстрації в каталозі Яндекс, т.к. існує багато критеріїв, за якими йде відбір сайтів для каталогу Яндекс.

Беручи Ваш сайт в каталог, Яндекс якби рекомендує його своїм відвідувачам і в якійсь мірі теж несе відповідальність за представлену на сайті інформацію. І в міру того, як на Ваш сайт будуть наростати посилання з сайтів Вашої тематики, Ваш сайт стане більш помітним для модераторів Яндекс-каталогу і якщо Ви самі забули додати свій сайт, Вас можуть внести безкоштовно. Не реєструйтеся в Каталозі Яндекс відразу, а спочатку збільште свою цитованість хоча б до 100, а потім надсилайте заявку.

Крім реєстрації в рейтингах і просуванні вашого сайту ви можете  купить iPad 3.