kak_uvelichit_konversiyuУ даній статті я вирішив представити Вам джентельменський набір ресурсів – SEO помічників: Недавно натрапив на досить цікавий сервіс – KeywordRush.

Чимось нагадує вже існуючі генератори контенту, але зі своїми особливостями. Ще не знайомився, але якщо у когось є досвід роботи з цим дивом техніки – пишіть в коментарях, буду радий.

Крім того є непоганий англомовний синонімайзер і досить корявенькій унікалізатор контенту (ну і слово придумали) для російської мови. Також можна поколупати парочку безкоштовних SEO-скриптів. Полазив по своїх закладках і вирішив викласти свою колекцію SEO-інструментів, накопичену майже за рік.

Отже, почнемо, мабуть.

1. Сінонімайзер.ру – платний спріпт з демо-версією, що дозволяє обробити 200 слів за 10 секунд.

2. Mega Seo Pro – он-лайн сервіс для вебмайстрів і оптимізаторів. З корисного: реєстрація сайту в каталогах, перевірка ТІЦ і PR, перевірка позицій сайту у видачі пошукових систем, аналіз оптимізації сайту під ключові слова і фрази, аналіз сайту на наявність в індексі пошукових систем. Потрібна реєстрація.

3. SEOtoolz – каталог SEO-софта, є що вибрати, раджу відвідати.

4. DomainTools – онлайн-сервіс для перевірки інформації про доменне ім’я, мабуть, найповніша інформація про домен зібрана тут: дата реєстрації та дата закінчення терміну дії, історія домену, наявність в DMOZ і Alexa Trend / Rank, підрахунок кількості слів на головній, картинок і посилань, перевірка імені по іншим зонам і т.д. Загалом, дуже корисний інструментік.

5. Оцінка “нудоти” сторінки – тобто рівень текстового спаму сторінки, морфологічний аналіз тексту працює на основі парсера «Mystem» (І. Сегаловіч, Яндекс).

6. Memento Helper – сканування та аналіз вашої сторінки з точки зору оптимізації для пошукових машин. Після аналізу дає поради. Аналізує наявність лічильників, правильність заповнення тегів, перевіряє robots.txt, теги h1, h2, h3 і основний контент. Також є словник SEO-термінів.

7. Аналіз сайтів – сервіси онлайн з усього світу. Непоганий збірку з 13-ти сервісів, серед яких: аналіз щільності слів і мета-тегів, безкоштовний аналіз сайту он-лайн, аналіз часу завантаження сайтів, пошук зворотних посилань, симулятор пошукового робота та багато іншого.

Раджу ознайомитися. Як і обіцяв (або не обіцяв, яка різниця), публікую черговий набір SEO-інструментів, який може стати в нагоді будь оптимізатору. На цей раз всі інструменти зосереджені на одному сайті Seoplayer:

Транлітератор – вводиш російські слова, отримуєш трансліт;

Whois – скрипт перевірки доменів на зайнятість;

Генератор META тегів – тут і так все зрозуміло.

Публікую черговий список SEO-інструментів, зосереджених на сайті http://www.seoexp.com. Повний перелік під катом. Аналіз сторінок – Визначення щільності ключових слів на web-сторінці. Визначення щільності одиночних слів і словосполучень, що складаються з двох і трьох слів.

Ручна реєстрація – Реєстрація сайту в пошукових системах є найважливішим етапом його просування. Зареєструйте свій сайт в основних пошукових системах Росії та світу. Реєстрація в каталогах – Реєстрація сайту в каталогах є черговим етапом просування ресурсу в Інтернеті.

 Ми пропонуємо безкоштовну реєстрацію в російських і світових каталогах. Alexa рейтинг – Аналіз рейтингу за версією інтернет порталу alexa.com. Рейтинг заснований за використання користувачами alexa toolbar.

 Перекладач translate.ru – On-line перекладач сайтів, текстів, окремих слів. Включає 11 основних мов світу. Переклад з будь-якого на будь-який. Генератор – Простий генератор ключових слів. Пересортовує задані слова. Існують додаткові опції в допомогу web майстру.

Генератор EXP – Генератор ключових фраз для експертів і професіоналів. Дозволяє комбінувати слова і фрази з урахуванням безлічі різних налаштувань. Позиція сайту – Аналіз і визначення позицій сайту в пошукових системах є невід’ємною частиною роботи над його просуванням.

Авто реєстрація – Автоматична реєстрація в 8 пошукових системах світу. Заповніть форму для реєстрації, а все інше зробить наш сервіс. SEO інфо – Дізнатися індекс цитування, pagerank, присутність сайту в каталогах світу і багато іншого Ви зможете дізнатися за допомогою цього сервісу.

META аналіз – Визначення мета тегів description, keywords, заголовка сайту Title. Аналіз тексту укладеного в тег заголовка. Перекладач babelfish – On-line перекладач сайтів. Включає 13 основних мов світу: англійська, німецька, французька, російська, китайська, іспанська.

 Генератор ПРО – “Просунутий” генератор ключових слів. Допомагає створювати різні комбінації ключових фраз з трьох слів. Аналіз посилань – Цей сервіс витягує із заданою сторінки всі витікаючі посилання зі своїми текстом і url.

Збірка кліпартів – http://allclipart.ru

Вирішив викласти посилання на ще два SEO-інструменти, які вам напевно знадобляться. Це інструменти, які допомагають вам визначити, наскільки сторінки вашого сайту “важкі” для закачування і як довго вони вантажаться.

Web Page Speed ??Report – визначає швидкість завантаження сторінок і вага кожного об’єкта. Видає рекомендації по оптимізації. Page Size Extractor – обчислює обсяг сторінок в байтах, включаючи контент і картинки.