seo-optimizatorПошукова оптимізація сайтів — професійна сфера діяльності, в якій на надання послуг мають право тільки кваліфіковані фахівці — оптимізатори.

Даний вид Інтернет -реклами є на сьогоднішній день одним з найбільш доступних і ефективних, оскільки працює тільки на цільову аудиторію і окупається реальним прибутком.

Однак не всякий оптимізатор на ділі може показати такий результат через брак досвіду, знань і практики, а також своєчасної поінформованості про зміни алгоритмів пошукових систем.

Грамотну оптимізацію сайту може реалізувати тільки Грамотний оптимізатор, враховує ціле безліч факторів, що впливають на позиції сайту в результатах пошуку. При цьому перелік заходів, спрямованих на вирішення такого завдання, у всіх фахівців приблизно однаковий. Комплекс послуг оптимізаторів складається з ряду обов’язкових заходів, першим з яких є аудит сайту.

 Пошукова оптимізація сайтів без аудиту не може здійснюватися на належному рівні, тому що цей початковий етап визначає всі заходи, які необхідно прийняти для підвищення цитування сайту.

 У аудит входить, як правило, аналіз тематики сайту, що просувається (визначення конкурентоспроможності, ключових слів, популярності запитів), формування семантичного ядра сайту (підбір оптимально відповідних ключових слів, за якими буде проводитися подальше просування), аналіз поточного стану технічної частини сайту (його стан з точки зору пошукових систем), а також складання рекомендацій щодо удосконалення технічних характеристик ресурсу.

Далі в справу вступає безпосередньо сама оптимізація сайту під пошукові системи. Тут оптимізатор виділяє основні запити для кожної заданої веб-сторінки, становить титульне опис сторінок і опис сторінок для пошукових систем в відповідно до їх змісту та вибраними ключовими запитами.

 Оптимізатор вдосконалює сторінки, коригує існуючі недоліки, оптимізує html-код сторінок сайту і складає карту ресурсу для поліпшення індексації пошуковими системами, виробляє грамотну перелінковку веб-сторінок, розміщує ряд статей з входженнями ключових слів, за якими проводиться оптимізація сайту.

Як правило, створенням таких статей займається професійний SEO-копірайтер, найнятий оптимізатором. Іноді ж автором SEO-текстів може стати сам оптимізатор. Далі здійснюється реєстрація сайту в пошукових системах, тематичних каталогах, рейтингах, лічильниках, розміщуються посилання і статті на тематичних майданчиках — проводиться комплексне просування сайту в пошукових системах. Бажаєте замовити професійну розкрутку сайту.