biznes -v-interneti Як не втратити клієнтів в Інтернет бізнесі. Якщо ви починаєте втрачати клієнтів у вашому бізнесі, це означає, що ви робите щось не те. Клієнт завжди правий саме тому, що у нього завжди є можливість вибору, і ваша продукція, на жаль, не єдина, якій він може віддавати перевагу. А ось у вас вибору клієнтів немає, тому що саме вони вибирають вас.

Те ж саме можна сказати і про бізнес в інтернеті: якщо у вас є власний сайт, для вас також дуже важливо мати велику кількість відвідувачів, і ще важливіше — утримати цю кількість в межах стабільності.

Сьогодні на записи цього під касту вас консультуватиме Олег Ковтало з приводу збільшення інтернет-продажів. Зрозуміло, тут не будуть розкриватися секрети комерційних прийомів збільшення продажів безпосередньо: в цьому напрямку кожен йде своїм шляхом.

Мова в цій передачі піде про те, як не втратити продажу, які вже є. Втрати в будь-якому бізнесі завжди неминучі, але, скоротивши ці втрати, ви, таким чином, збільшуєте продажу. Ви дізнаєтеся, наскільки важлива в вашому інтернет-бізнесі швидкість завантаження сторінок, скільки клієнтів ви втрачаєте з кожною секундою очікування вашої сторінки на моніторі, і яких помилок потрібно уникати взагалі, щоб люди не відверталися від вашого сайту.

І якщо кількість клієнтів на вашому сайті катастрофічно падає, цей підкаст допоможе вам змінити ситуацію на краще і знову знайти успіх в вашому бізнесі.