zbilwenja-prodajivТаки найчастіше питання, яке задають багато користувачів в Інтернеті на різних форумах і блогах. Дуже важливо просуваючи свій бізнес в Інтернеті отримувати максимальну віддачу у вигляді продажів і прибутку.

Дана стаття про те, як збільшити продажі сайту, від яких чинників це залежить і на що в першу чергу варто звернути увагу.

В першу чергу на сайт повинна йти відвідуваність, чим більше і якісніша відвідуваність, тим більше продажів.

Тобто, що б збільшити продажі з сайту, в першу чергу потрібно збільшити на ньому відвідуваність. Її можна збільшити за допомогою:

Seo просування

— Контекстної реклами

— Соціальних мереж

— Інших джерел

Так само важливо, що б трафік на сайт був якісним, щоб йшли на сайт максимально зацікавлені відвідувачі, які хочуть придбати товар або послугу.

За допомогою пошукових запитів, ми можемо вибрати відповідну аудиторію і на ній акцентувати увагу і збільшувати продажі.

У другу чергу на продажі безпосередньо впливає юзабіліті. А саме дизайн, і зручність використання сайту.

Чим краще спроектований сайт, тим більше шансів, що він буде приносити більше продажів. Бувають безліч випадків, що сайт має велику відвідуваність, і мало продажів. У таких випадках потрібно аналізувати сайт, і виявляти в ньому слабкі місця.

У третю чергу на збільшення продажів з сайту впливають так само менеджери, а саме їх вміння доводити потенційного клієнта до продажі.

Відповідаючи на питання: як збільшити продажі з сайту, необхідно використовувати цей ланцюжок процесів:

Відвідувачі ( їх якість )

Юзабіліті ( поведінка відвідувачів на сайті і його зручність )

 Аналітіка (кількість відвідувачів які зробили покупку )

Тоді буде максимальна віддача, і ви будете чітко розуміти, в чому причина, і як її змінити. А так же потрібно постійно тестувати і закладати сам маркетинг в продукт, який ви продаєте.