vidvidyvanistКілька способів підвищити відвідуваність без грошових затрат.

1. За допомогою соц. мережі Вконтакте.

Даний метод полягає в наступному:

Ви створюєте групу, розкручуєте її і набираєте з часом число постійних відвідувачів.

Пізніше ставите посилання на свій ресурс і отримуєте трафік.

2. «Гостьові пости»

Дуже корисний спосіб добування трафіку. Метод полягає в наступному: Ви знаходите блоги які пропонують публікації «Гостьових постів» і пишіть автору, що Ви написали таку-то статтю і хотіли б, щоб автор блогу її у себе розмістив.

Плюси даного методу очевидні. По перше майже всі автори блогів в яких Ви публікуєте Гостьові пости, дозволяють вам додати посилання в статті на свій ресурс. Що неодмінно добре підходить для підняття сайту по НЧ і СЧ запитам , а також для підвищення вашої авторитетності серед пошукачів і блогерів. Непоганий варіант для просування блогів.

3. Створіть групи посилань усередині блогу.

За допомогою цих груп ви зможете направити посилання на певний пост або сторінку, щоб підняти її в пошуковій видачі. Для цього вам потрібно знайти кілька релевантних записів у блозі і розмістити в них посилання на потрібний пост. Так можна піднімати у видачі будь-які запити. Також можна використовувати сторонні ресурси, безкоштовні блог-платформи та інше. Вся ця процедура займе не більше 10-15 хвилин на запит.

4. Виправте заголовки самих популярних постів.

Переглянувши статистику, ви зможете виділити пости, які приносять трафік за деякими ключовими словами, але при цьому не оптимізовані. Змінивши заголовок і оптимізувавши текст, ви зміцните позиції сторінки у видачі. Все це займе 5-10 хвилин на запит.

5. Розміщуйте кращі пости в ті дні, коли відвідуваність максимальна.

Подивіться, в якій із днів ваш блог відвідується більше, і Підстройте під нього графік публікації новин. Принцип полягає в тому що б ваші кращі пости прочитало максимальна к-ть людей. Це дасть вам додаткових передплатників, додаткові закладки в соц. мережах і додаткові посилання. Тут складність в тому щоб таки писати цікаво.

6. Не полінуйтеся і оптимізуйте пост як слід.

Як ви можете зробити заголовок краще? Про що все ж написати в першому абзаці? Невеликі коректування тексту, особливо на початку повідомлення, можуть дати значний приріст трафіку і зворотних посилань. Оптимізація поста може зайняти до 20 хв.

7. Менше пишіть про себе. Допоможіть вирішувати проблеми.

Відвідувачі перетворюються на читачів тоді, коли отримують щось корисне з ваших записів. Писати про те що сталося у вас в житті годитися для ВКонтакте. У блозі діліться досвідом, давайте поради, відповідайте на запитання.

8. Підпишіться на RSS-стрічки тих, у кого є чому повчитися.

Так ви будете в курсі всіх подій та новин. Більш того, замітка, присвячена якомусь важливій події дасть вам якусь відвідуваність. На те, щоб вибрати сайти і підписатися на їх RSS-стрічки, необхідно 30 хвилин.

9. Напишіть хороший гостьовий для популярного блогу.

Якщо вам вдасться написати щось дійсно цікаве, то розмістити такий матеріал буде не складно. І якщо у вас вийде добротна стаття, рідкісний чоловік від неї відмовиться. У підсумку блогер який розмістив ваш матеріал отримає безкоштовну статтю, а ви хороший трафік і постійне посилання. Щоб домовитися з блогером і відправити йому статтю, ви витратите не більше 10 хвилин на те що б домовиться, а час написання статті складно обчислити

10. Сходіть в книжкову крамницю або зайдіть на популярний блог.

Зверніть увагу на обкладинки журналів або заголовки популярного блогу. Подумайте, що робить їх такими привабливими. Якщо ви хочете, щоб ваша стаття стала популярною, ви повинні вилизати заголовок до останньої літери. Створення заголовка вимагає немало часу, хвилин 30.

11. Відповідайте на питання в електронних листах і коментарях.

Звичайно немає нічого більш приємного ніж говорити з читачами вашого блогу, це підніме лояльність до блогу і відвідувачі будуть повертатися. Чому відвідувачі стають постійними читачами? Ви допомагаєте їм вирішити їхні проблеми! Відповідь на запитання в листі або коментарях не займе більше 5 хвилин.

А на послідок цікаві відомості для вебмайстрів які не хочуть щоб за їхньою роботу слідкували в інтернеті можна скрити свій ip адрес. Рекомендую дуже добрий ресурс що допоможе вам скрыть ip адрес і щоб ви залишалися не помічиними.