padinja pozucijДля того що б захистити себе від зайвого головного болю, потрібно просувати сайти по людськи.

Після деяких переживань в п’ятницю (впали позиції за основними просувним проектам) я зрозумів, що б переживань було менше потрібно користуватися нормальними методами просування.

Нехай це вимагає більше часу і грошей, але це працює і крім цього це працює назавжди або принаймні дуже надовго. Чесно кажучи я ніколи не пробував просувати сайт одними прогонами по всіляких баз дощок або каталогів або ще чого, тому і переживати мені нічого.

Просування сайту вимагає використання усталених методів і перевірених посилальних бірж. Просуваючи свій блог (поки просуваю без вкладень капіталу), я помітив що багато посилання розміщені вручну дуже подобаються Гуглу, так само думаю у Яндекса з цього приводу є свої нюанси, але все ж чим більше почеловеческі ви просуваєте сайт, тим більше стійкий і вийде результат. Це логічно, адже пошукові системи намагаються очистити видачу від говносайт, а для цього відсіваються сайти просувні не по людськи.

Я нічого не маю проти бірж посилань, головне ними користуватися грамотно, посилання купувати бажано назавжди, а якщо брати в оренду то не на пару місяців, пошуковики люблять стабільність. Бувають замовлення, коли потрібно просунути сайт в короткий термін і з невеликим бюджетом, тут Сапа і рятує, вічних посилань не купиш в достатній кількості при обмеженому бюджеті. Детальну інформацію читайте із статті “Введение в SEO

Підсумуємо:

-просувайтеся ручками (хороші каталоги, коментарі, соц закладки),

-грамотно закуповуйте посилання (Міралінкс, gogetlinks і т.д.),

-не використовуйте автоматизовані прогони по сумнівних баз.

Якщо не порушувати дані правила, можна спати спокійно, навіть коли пошукові системи загрожують внести, нові фільтри.