suloshna masaВсім привіт, знову пост для новачків і про новачків. Мене запитують часто, як, де і скільки потрібно купувати посилань, щоб блог або сайт дав певний результат.

Як не дивно, в народі побутує думка, що якщо накупити тисячу посилань сьогодні, то завтра вам вже буде щастя у вигляді ТИЦ, ну принаймні на наступний АП.

Як правило, такі хлопці, а точніше їх сайти, закінчують свої дні в АГС , принаймні у Яндекса. Але ми не тільки про посилання зараз поговоримо, але про все по порядку.

Помилка нарощування силочної маси № 1. Висока швидкість нарощування силочної маси.

Ну про це я вже написав. Багато хто думає, багато закуплю – багато отримаю. Однак, закуповуватися теж варто, включаючи мозок. Колись, товариш Шакін писав, що в тиждень для молодого блога цілком достатньо близько 20 посилань, щоб з’являлося нових.

Це щоб пошуковики нічого не запідозрили, як ніби це природний приріст. Для бувалого блога ця цифра раніше доходила до 50 посилань на тиждень. Скільки зараз? Чесне слово – не в курсі. Можу точно сказати одне – пошуковики зараз часто визначають, чи куплене посилання через біржу, або це посилання природне.

Дуже просто визначають куплені посилання у вигляді постових, тому я зараз намагаюся замовляти саме статті, причому на тематичних сайтах. Зі статей зараз приходить більше відвідувачів, а це, коли введений Google Panda, і поведінковий фактор сильно впливає на просування – дуже важливо.

Помилка нарощування силочної маси № 2. Якість нарощеної силочної маси.

Пошуковики зараз також вміють визначати сайти низької якості, так звані «говносайт». Як правило, такі сайти зроблені «під пошуковик» і основна їхня мета якраз продаж посилань за гроші, тобто грубо кажучи – тупо, заробіток. Такі посилання практично не передають вагу. По крайній мірі, та вага, яку вони передають – прирівняна до нуля. Мало того, що такі сайти не передають вагу вам. Такі сайти можуть ще і погіршити ваше становище і авторитет в очах пошуковиків. Будьте уважні і пильні при виборі донорів. Пам’ятайте – неправильно вибраний донор, може знизити рейтинг вашого сайту.

Помилка нарощування посилальної маси № 3. Ніша донорів.

Великою помилкою і марною тратою часу / сил / грошей буде покупка посилань з не тематичних блогів. тобто коли ваш блог – про розведення тюльпанів, а ви купуєте посилання з сайтів про здоров’я або ремонт автомобілів – це також негативно позначиться на вашому блозі чи сайті. Пошуковики будуть передавати мінімальну вагу по таких посиланнях, якщо взагалі будуть їх враховувати. Завжди вибирайте донорів з розумом.

Отже, що можна сказати, підсумувавши вищевикладене:

– Покупка посилань в статтях

– Покупка посилань з якісних сайтів

– Покупка посилань з тематичних сайтів