uvelichenie-posecschaemosti-sajta Обмовлюся, що в цій статті буде описаний спосіб, який дасть вам 1000 унікальних відвідувачів на добу, але навіть і не сподівайтеся, що це відбудеться завтра-післязавтра.

Всі дії розраховані на більш тривалі терміни.

У всіх вони різні від 8 тижнів до 1 року, все залежить тільки від вас самих. Для того, щоб отримати багато якісних унікальних відвідувачів, яким буде цікаво читати ваш сайт, потрібно багато над ним працювати.

           Якщо багато і якісно працювати над сайтом, то надалі він почне приносити гарний прибуток. Отже, що ж для цього потрібно?

1. Важливо писати якісний, унікальний контент для вашого сайту і чим більше, тим краще. Контент повинен бути на актуальні теми, повірте, ні хто не стане читати статтю про те, як ваш кіт Васька перегриз дріт від мишки, тому що він був голодним, зважаючи на те, що господар випадково пару діб засидівся за комп’ютером і забув кота нагодувати. Основне правило – треба писати багато, чим більше хороших статей, тим більше на вашому сайті буде відвідувачів. Я приблизно розрахував, що на 30 унікальних статей в середньому з пошуковиків приходять від 10-20 відвідувачів, це не рахуючи інших сайтів, соц. закладок, дощок оголошень і т.д. Крім того треба не забувати інформувати пошукові системи і RSS-транслятори про появу нової статті через пінгатори. Це прискорить індексацію вашій статті, і надбавку відвідувачів по СЧ і НЧ запитам. До речі з програмою WinLiveWriter постинг в блоги перетворитися на суцільне задоволення. Також можна придбати або продати якщо ви все ж пишете з розумом і грамотно.

2.Статті на Ваш сайт краще писати не рідше 1 разу в день, по перше це буде відмінно відображатися на пошуковиках  тим що ваш сайт розвивається, на яких з’являється свіжий контент, і вони його будуть індексувати і проносити відвідувачів. Якщо статті закинути писати, ваш сайт просто ризикує вилетіти з тріском з пошуку, а значить, всі ваші старання були марними.

3. Поступово розширюйте тематику сайту, але дуже обережно! Вся справа в тому, якщо ви вирішите розширювати тематику, необхідно враховувати і те, що сильно відходити від обраної тематики не варто. Пишіть про створення сайтів, плавно розширте тематику, наприклад “Як створювати sitemap” для цих самих сайтів. Тобто головна тема залишається все та ж, але більш розширена, а далі більше. Але не здумайте писати про автомобілі, якщо ваш сайт був про подорожі. Це навпаки лише позбавить Ваш проект від постійних відвідувачів, і ви ризикуєте в підсумку залишитися ні з чим. Додатково я б порадив Вам писати побільше яскравих коментарів у схожих за тематикою сайтах і форумах. Цим ви зможете залучити дуже навіть не погану тематичну аудиторію для вашого сайту Адже відвідувачі і читачі це власне те за що ми боремося! А якщо Ваш контент сподобатися іншим відвідувачам, то вони на вас обов’язково пошлються і зі свого сайту, а це загрожує приростом ТИЦ)))