kak-povisit-populyarnost-sajtaІдея, рушійна сила яка вирішили створити свій сайт в Інтернеті, це непогано нажитися на його популярності серед користувачів мережі. Але як же зробити сайт успішним?

1. Першою-напевно зареєструйтесь в найвідоміших пошукових машинах: Yandex, Google, Rambler та інші. Реєстрація абсолютно безкоштовна і не займе багато часу.

2. Визначте ключові слова, що характеризують ваш сайт і його діяльність. Максимально ефективно використовуйте ці слова в текстах вашого сайту. Це приведе відвідувачів на сайт, з пошуковиків.

 3. Ви виконали 1 і 2 кроки, але сайт як і раніше на останніх сторінках пошукових систем? У такому випадку потрібно отримувати більше посилань з відомих, відвідуваних порталів. Для успішної розкрутки вашого сайту користуйтеся рекламою і каталогами реєстрації Інтернет ресурсів. Важливо при тому, що послуги, що надаються каталогами або мало затратні, або взагалі абсолютно безкоштовні. Найбільш якісним способом буде професійна розкрутка сайтів , що надається спеціалізованими командами.

Як зробити сайт відвідуваним? 

Реклама вашого порталу в усіх куточках Інтернету, він зареєстрований в більшості пошукових систем, але відвідуваність дуже низька? Ви вже подумуєте прикрити так і не розкрили повністю справу? Як і в будь-якій  серйозній справі, і цей випадок не виняток, потрібно ґрунтовно вивчити ринок послуг.

В Інтернеті набагато більше конкурентів, ніж на реально існуючих майданчиках. Перегляньте вміст сайту, швидше за все його недостатньо, щоб зацікавити «пролітають» повз відвідувачів настільки, щоб ті не тільки залишилися, а ще і порадили ваш сайт своїм друзям.

При цьому дотримуйтеся основної тематики вашого порталу і не відступайте від неї ні на йоту. Якщо ж ідея сайту дозволяє, то можна доповнити основний контент побічним, залучаючи все більшу кількість людей на адресу вашої сторінки. Але сильно не захоплюйтеся, не перевантажуйте сайт непотрібною інформацією, це відлякує користувачів і клієнтів.

 Якщо вам з якихось причин не під силу провести рекламну компанію і збільшити лічильник відвідувачів, то посильну допомогу в наповненні вам нададуть фірми і окремі люди, що професійно займаються продажем великої кількості видів контенту для наповнення сайтів.  Їх послуги поділяються на: копірайт (написання текстів), рерайт (пере писання вже існуючих текстів іншими словами) і Транслейт (переклад текстів).

 Залежно від якості та імені автора, контент коштує від 0,5 $ до 10 $ за одну тисячу символів. Як отримати матеріальну вигоду з сайту? Будь ділова людина розцінює свій сайт як щось більше, ніж звичайний портал і прагне до мети отримання з дітища гарного прибутку. Усі види заробітку з сайту можна розділити на непрямий і прямий.

 Спосіб заробітку з людей, які відвідують ваш сайт, називається непрямим. Коли ви маєте прибуток безпосередньо з самого сайту – ви користуєтеся прямим доходом. Цей вид доходу ділиться на кілька підвидів:

– Контекстна реклама

– досить молодий, але дуже динамічно розвивається вид заробітку. Ним користуються такі гіганти як Google і Yandex.

– Банери – дуже старий і малоприбутковий в нинішні часи вид реклами. У зв’язку з приходом пошуковиків він був витіснений, але все одно користується попитом.

– Прямі банери

 – самий дохідний і доступний, з представлених, на сьогоднішній день вид заробітку.

Та також від наших російських колег ви можете почитати про:

Не знаете с чего начать оптимизацию сайтов для поисковых систем самое время узнать, что это, чем нужна оптимизация, как и с чего начать.