popylarnist saityРозвиток веб-сайту – це тільки одна частина SEO – рівняння, інша частина – розкрутка. Пошукові системи дуже уважно ставляться до збільшення своєї здатності засікати штучне маніпулювання і силочний спам, тому ефективні SEO – фахівці, які хочуть максимально розкрутити свої сайти, повинні використовувати природний і органічний процес побудови посилань для досягнення успіху.

Описані нижче техніки та підходи створені для поліпшення позицій у видачі пошукових систем шляхом збільшення кількості і якості посилань на веб-сайт.

Кожна техніка і підхід пропонує природне збільшення бази користувачів і приваблює відвідувачів, які приходять на сайт за допомогою інших пошукових систем.

Дивно, хоча метою SEO є досягнення кращих результатів в ранжуванні, кращі сайта у кожній індустрії часто отримують 50% і менше від загальної кількості користувачів пошуковиків. Чому?

Бо якщо тисячі відвідувачів заходять на Ваш сайт, використовуючи закладки, посилання і просто шляхом введення назви Вашого сайту в адресному рядку браузера, то Ви створили контент і статус ресурсу, необхідний не тільки для того, щоб виключно добре ранжируватися, а і мати відвідувачів, які добре знають Ваш сайт і хочуть відвідати його, незалежно від того, що видають пошукові системи. Цей метод є дуже цінним, бо сайт, який повністю не спирається на пошукові системи для трафіку, за іронією долі, має кращий шанс отримати користувачів за допомогою пошукових систем.