ticРаз у раз на просторах мережі можна почути фрази: “Як скоро підніметься ТИЦ?”, “Ранжування сайту”, “Оцінка PR та ТИЦ сайту”. Багато відвідувачів нашого сайту є власниками сайтів або хочуть його стати.

 Не є секретом також те, що власники доменних імен займаються монетизацією своїх проектів і заробляють, за допомогою розміщення на них сторонньої реклами. на всіх біржах контекстної та банерної реклами вимагають цей загадковий показник.

 І звичайно, у всіх на слуху ці терміни, але далеко не всі знають що дійсно вони означають. Постараємося розібратися, адже ці показники справді важливі. Швидке меню: Тематичний індекс цитування або ТИЦ. PageRank або PR Як скоро збільшиться ТИЦ? Як підвищити ТИЦ сайту безкоштовно За якими даними вимірюється ТИЦ? Для яких ресурсів можна виміряти ТИЦ? Які посилання не враховуються в індексі? Як же підняти ТИЦ і ВИЦ?

Тематичний індекс цитування або ТИЦ.

 Тематичний індекс цитування – це алгоритм оцінки Вашого сайту пошуковою системою Yandex. ТИЦ показує рейтинг Вашого сайту, щодо яких сайтів, схожої тематики, а не всіх сайтів в Інтернеті. Важливо пам’ятати, що в індексі знаходиться весь сайт, а не окремі його сторінки. У загальному випадку, індекс цитування враховує кількість посилань ведучих на Ваш сайт, враховуючи при цьому кількість вихідних посилань.

Повторюся, це тільки в загальному випадку, на ділі, алгоритм настільки складний, що, щоб розписати його потрібно дві таких статті, а що б зрозуміти, хороші пізнання математики.

Як же підняти ТИЦ?

 Підняти індекс цитування відносно просто, адже на ділі, це лише посилання ведуть на Ваш сайт, і теоретично чим більше посилань, тим вище сайт в каталозі! Але не все так райдужно, Yandex оцінює “вагу” посилання тобто ресурс, з якого веде посилання, його ТИЦ. А сайти розкручені, з великим коефіцієнтом ТИЦ наврят безкоштовно поставлять у себе ваше посилання. Тому просто розкручуйте сайт, регулярно оновлюйте його і оптимізуйте, незабаром Ваш сайт підніметься сам.

Ще, у Yandex, є показник: Зважений індекс цитування. Це засекречений, відомий тільки співробітникам Yandex показник. Він, багато в чому схожий з показником PageRank Google, однак його результати ніде не публікуються. Так само як і з ТИЦ на значення ВІЦ впливає не тільки кількість посилань, але і якість.

 PageRank або PR PageRank – це алгоритм оцінки важливості кожної, окремо взятої сторінки, використовується пошуковою системою Google. Простіше кажучи, показник “ПейджРанк” це оцінка ймовірності переходу користувача по зовнішніх посиланнях. За великим рахунком, показник PR це “голосування” сайтів. Тобто, при встановленні посилання Ви як би віддаєте частину свого PR іншому сайту, і інші сайти в мережі роблять те ж саме.

Якщо сайт великий і відвідуваний він, дає багато PR якщо маленький і не розкручений відповідно, небагато.

Як підняти PR? 

А так само як і ТИЦ, чим більше і якісніше посилаються на ваш сайт, тим вищою буде його рейтинг. “Погулюйте” по мережі, залишайте пости на форумах з виший посиланням, пишіть коментарі в тематичних блогах, за вказівкою Вашого посилання звичайно ж. Загалом, повноцінно розкручуйте сайт.

 Як скоро збільшиться ТИЦ? 

Не можна заробити високий PR або ТИЦ за короткий час. Працюйте розмірено, вдумуватися, краще поставити одне посилання на великий сайт, ніж десяток на дрібні. І знову ж таки, не йдіть, сліпо за показниками рейтингу, вони піднімуться самі, слідом за хорошим сайтом, показники PR та ТИЦ можна досить скоро підняти, у випадку, якщо Ваш сайт зроблений для людей і несе їм корисну і унікальну інформацію.

Щоб швидко наростити показник ТИЦ, потрібні хороші знання про роботу пошукових систем та знання алгоритмів їх роботи. Альтернативою застосуванню власних можливостей являється, звичайно ж, гроші (і не малі). Гроші допоможуть Вам швидко підняти ТИЦ і рейтинг сайту на час.

Але подумайте, навіщо піднімати рейтинг на час коли можна підняти назавжди. Постійно працюйте над сайтом, ставтеся до нього з душею і високий PR, ТИЦ, ВІЦ Вам забезпечені.

Як підвищити ТИЦ сайту безкоштовно?

Щоб зрозуміти, як скоро підвищиться ТИЦ сайту, необхідно ще і ще раз поговорити про сам принцип його зростання: ТИЦ (тематичний Індекс Цитування) – тематичний індекс цитування, який показує авторитетність ресурсу щодо інших, близьких по тематиці сайтів і використовується для ранжирування сайтів в каталозі Яндекса.

Обчислюється за шкалою від 0 до 10 тис. віц (зважений Індекс Цитування) – це кількісний показник популярності веб-сторінки або веб-сайту, визначається як кількість посилань на дану сторінку або сайт з інших веб-ресурсів, при цьому кожне посилання має “вагу “, що залежить від” авторитетності “веб-сайту, на якому вона розташована.

За якими даними вимірюється ТИЦ?

 При вимірюванні тИЦ беруться посилання тільки з тих ресурсів, які Яндекс проіндексував і по яких він шукає, тобто тільки «російський» інтернет. Це означає, що посилання на російські ресурси, наприклад, з каталогу Yahoo!, не враховуються Яндексом при вимірюванні тИЦ.

Для яких ресурсів можна виміряти ТИЦ?

 ТИЦ можна виміряти для всіх ресурсів, на які посилається хто-небудь з просканованих Яндексом ресурсів хоча б раз. Які посилання не враховуються в індексі? При підрахунку тИЦ сайту не враховуються посилання з веб-бордів, форумів, мережевих конференцій, немодерованих каталогів і інших ресурсів, в які хто завгодно може додавати посилання без контролю з боку власника ресурсу. Також при підрахунку CY не враховуються посилання з сайтів, розташованих на безкоштовних хостингах, у випадку якщо вони не описані в Яндекс.

Іншими словами, всі такі посилання мають для нас нульову вагу і підняти ваш не зможуть. Як же підняти ТИЦ і ВІЦ? Найнадійніший і перевірений спосіб підняття ТИЦ – реєстрація Інтернет-ресурсу в білих каталогах.

 Білими каталогами називаються каталоги, які не потребують зворотнього посилання (з вашого сайту на їх) і ставлять пряме посилання на ваш сайт. Для цього Ви можете скористатися спеціальними сервісами. Сірі каталоги теж допомагають підняти ТИЦ, але вимагають взамін зворотне посилання. Розміщувати зворотні посилання чи ні, справа тільки Ваше. Але пренібрігая правилами Ви створите про себе негативне враження, що негативно позначиться на вашому ресурсі і навряд чи допоможе отримати відповідь на питання “Як скоро підвищиться ТИЦ?”. Ми нагадуємо  про те, що від рівня тематичного індексу цитування і PageRank залежить розцінка на посилання, які ви зможете продавати на своєму сайті. Високі показники ТИЦ і PR приносять високі доходи. Щоб дізнатися чи скоро підвищиться ТИЦ Вашого сайту, читайте більше корисної інформації про те, як наростити ТИЦ, як збільшити PageRank сайту і не забувайте, що для того і існує, щоб Ви швидко і просто знаходили відповідь на свої питання. Читайте нас, задавайте питання в коментарях. Ми обов’язково відповімо.