kak-poluchit-ticЯк підняти ТИЦ сайту безкоштовно?

Питання дуже часте у новачків. Скажу відразу, відповідь моя може вам не сподобається. І, в принципі так в більшості випадків і буває, вам цей варіант не підійде, ви просто забудете про нього і далі будете продовжувати шукати способи, які підходять більш ніж він.

Незважаючи навіть на свою безкоштовність, виявилося що він потрібний не всім. Секрет в принципі простий. Цей секрет багатьом не подобається в багатьох сферах життя, але тим не менш. Ви готовий? Тоді поїхали, продовжимо і подивимося на скільки вас вистачить. Отже, як же підняти тиц безкоштовно.

Як підняти тиц безкоштовно

Отже, багато хто з вас вже чули про те, що є такі «прогони». І «Прогонщики», які такі послуги пропонують (логічно припустити) не особливо і зацікавлені в просуванні вашого сайту. Їм головне виконати свою справу, отримати за нього обумовлену суму грошенят і забути про вас на довгий час, переходячи до наступного замовнику. Які є типи прогонів, які можуть вплинути на ваш домашній бізнес? Їх небагато. Прогін по каталогам сайтів, прогін по трастовим сайтам (заповнення профілів сайтів і форумів, посилання з яких відкриті до індексації).

Каталоги ми відмітаємо відразу, тому що вони малоефективні. Вони працюють, але ефекту від них мало. Можна і самому реєструватися в каталогах місяць-два, цілодобово – і буде вам результат. Але це ну дуже довго і ну дуже важко. По крайній мірі, я вам чесно скажу, Я – не витримав би такого темпу.

Прогін по трастовим сайтам – більш цікава річ, але знову ж таки є одне АЛЕ. Давайте подумаємо. Якщо у людини, яка пропонує послуги прогону є на руках база трастових сайтів – значить вона є у когось ще. І хто знає, може бути в цей момент вже сотні людей замовили автоматичний прогін по цим сайтам. Давайте уявимо на секунду, що ви власник великого, трастового сайту, з вашого сайту посилання відкриті до індексації (не закрита ні nofollow, ні noindex).

Ні з того, ні з сього у вас на лічильнику зашкалює відвідуваність, ви не можете зрозуміти чому і з подивом виявляєте, що на вашому сайті натовпами плодяться порожні профілі з посиланнями на ліві сайти. Люди просто заходять, залишають на себе посилання і йдуть. Ваші дії? Логічно припустити, що ви «прикриєте лавочку» і закриваєте всі посилання в профілях тегом nofollow. Що з цього випливає? Ваша робота, ваш прогін, ваші гроші – коту під хвіст.

Що потрібно щоб цього не було? Правильно – працювати самому, а заодно це допоможе підняти тиц безкоштовно.

Отже, йдемо в якийсь популярний і трастовий каталог сайтів. Наприклад Яндекс. Каталог або DMOZ. І починаємо перебирати сайти, які там є, бажано з вашої тематики. Ходимо по сайтах, реєструємося, ставимо на себе посилання, дивимося. Посилання відкрите до індексації? Якщо ні – йдемо далі. Якщо так – заносимо файлик в окремий док (на майбутнє). І так тиждень – два.

І у вас буде своя особиста база трастових сайтів. Ви навіть можете її продати, але будьте готові, що через місяць-півтора вона втратить актуальність. Краще користуватися самому. До речі, десь бачив статистику, що на 1000 переглянутих сайтів, припадає близько 100 потрібних вам. Майте на увазі. А набрати сайтів потрібно чим більше – тим краще. На скільки вас вистачить? Найкраща розкрутка сайту в Україні

Тим більше, тому що ви ведете окремий відмінний док зі списком трастових сайтів – ви зможете проганяти за своїм списком будь-який ваш сайт, тим самим просуваючи свій домашній бізнес. Тепер ви знаєте як підняти тиц сайту безкоштовно.

А тепер самі думайте, чи ви готові ви піти на такі жертви і працювати-працювати-працювати, поки не досягнете результату або ж продовжите шукати нові можливості?.