Що таке Яндекс каталог – зрозуміло всім. Незрозуміло тільки як туди потрапити.

yandexТочніше зрозуміло, що можна спробувати заплатити і модератори розглянуть вашу заявку, але якщо грошей немає а в Яндекс каталог ой як хочеться?

Що робити? Відразу хочу сказати, що в Яндекс каталог можна потрапити навіть сателіту, головне щоб він був зроблений грамотно, якісно і з душею. Ну, звичайно ж, СДЛ завжди був і є в пріоритеті.

Одним з поширених помилок є те, що щоб потрапити в Яндекс каталог – потрібно мати велику відвідуваність або великі показники тиц і PR. Це не так. Основна думка Яндекс каталогу – зібрати в свій каталог якісні сайти, не важливо з якими показниками або відвідуваністю.

Також важливо розуміти, що за однією тематикою має бути мінімальна кількість сайтів. тобто якщо ви не знайшли в Яндекс каталозі інформацію про, припустимо, вплив плазмових променів на людину – ви можете зробити з цієї теми сателіт і він потрапить в Яндекс каталог, якщо буде зроблений якісно, дизайн і контент – унікальними. Подивіться самі в каталог і побачите що там багато сателітів. Отже, ми пройшли перший пункт, як потрапити в Яндекс каталог безкоштовно – це вузька тематика вашого сайту.

Другий і третій – це унікальний якісний дизайн в купі з відвідуваністю (затребуваність). Дуже часто це нові стартапи, які пропонують скористатися своїми можливостями безкоштовно. Звичайно для цього способу – потрібні не малі вкладення. І крім цих вкладень можливо потрібно буде ще і платно потрапляти в каталог. Але ж у нас немає на це грошей, правда?