yandexНа сьогоднішній день новий сайт, який прагне в топ по ВЧ-запитах, відокремлює від мети після початку робіт приблизно 2-3 місяці.

 Причому на якомусь етапі, навіть за припинення покупки і розміщення посилань можна спостерігати поступове зростання у видачі.

Так от, суть в тому, що з самого початку посилання не передають вагу повністю, а виглядати це може так:

Спочатку проходять посилальні апдейти, тобто вилазять беки (на протязі, 1-2 апів), в той же час паралельно лунають бани і “квитки” в індекс.

Потім слід ап видачі.

Тепер коротко про алгоритм передачі ваги:

На першому етапі враховується посилання і воно вже починає передавати вагу, правда мінімальну. При другому посилальному апдейті при наявності посилання на тому ж місці переданий їй вага збільшується і посилання підтверждаєтся або ігнорується.

Кожен контрольний ап. передається від посилання вага зростає. Якщо врахувати, що апи у Яндексі трапляються в середньому раз в 30 днів (це 1 ап. в місяць: 1 силочний і 2 апа видачі), то і отримуємо максимальну ефективність посилань через 5-7 місяці. Якщо все зроблено вірно, до цього часу сторінка буде в топі.

У перший ап. посилання починає передавати всього десяту частину своєї максимальної ваги, який дійде до одиниці до 5 місяців.

Схема: 0,1 – 0,2 – видача – 0,3 – 0,4 – видача (місяць) – 0,5 – 0,6 – видача – 0,7 – 0,8 – видача (5 місяць) – 0 , 9 – 1 – видача (7 місяців).

До речі, якщо на старті просування влупити відразу багато посилань (забезпечивши не природність їх появи), то це явний знак Яндексу, який вихід у свої топи видач заморожує до 6 місяців. Якщо ви так обпеклися – не знімайте посилання, тому що вас перевіряють на блохатість (стабільність розміщення). По закінченню цього терміну напів пісочного зазвичай спостерігається різке зростання позицій, аж до одномоментного виходу в топ.