просування сайтуРеклама з газет і журналів вже давно перекочувала на сторінки інтернет-ресурсів. Якщо сучасна людина хоче знайти який-небудь товар або замовити послугу, він, швидше за все, здасть відповідний запит в пошукачі. Як показує практика, більшість не заходить далі першої-другої сторінки результатів пошуку.

Отже, якщо сайт компанії знаходиться в першій десятці пошукової видачі, його відвідує найбільше потенційних клієнтів. Для досягнення топових позицій застосовується розкрутка та просування сайту . На сьогоднішній день це найбільш вигідні способи реклами будь-якого товару.

Що може дати просування сайту?

Крім перших місць в результатах пошуку, дані процедури допоможуть підвищити рівень довіри та поваги до компанії та її товарами (послугами). Також розкручування сайту дозволяє збільшити впізнанність продукції у широкого кола потенційних покупців.

Потенційні покупці — це відвідувачі веб-ресурсу, зацікавлені у придбанні певного товару або послуги. Вони мотивовані на вчинення замовлення. В результаті залучення потенційних покупців на сайт збільшується товарообіг і прибуток компанії. Щоб інтернет-проект зайняв високі позиції, потрібен деякий час і певні фінансові вкладення. В першу чергу потрібно наповнити його унікальним і, що важливо, цікавими контентом.

Під контентом мається на увазі будь-яка графічна, текстова, відео-і аудіо інформації (картинки, фотографії, корисні статті, описи товарів, рекламні ролики та інше). Ще одна засаднича залишає ефективного просування — нарощування силочної маси. Сайти, на які посилається більше авторитетних ресурсів, пошукові системи ранжирують вище. До того ж обмін посиланнями дозволяє залучити на сайт цільових відвідувачів. Розкрутка сайту також включає додавання сайту в веб-каталоги, банерну і контекстну рекламу.

Комплексне просування сайту дає довгостроковий позитивний ефект. Поступово все більше відвідувачів інтернет-ресурсу конвертуються в клієнтів.

Компанія отримує стабільний дохід від продажів в Інтернеті.

Підводячи підсумки, можна зробити висновок, що основними перевагами розкрутки є:

масштабність охоплення цільової аудиторії;

підвищення популярності бренду;

прийнятна вартість;

позитивне сприйняття результатів пошуку потенційними покупцями (на відміну від ЗМІ).

Даний вид реклами цілодобово працює на залучення до компанії нових клієнтів.