prosyvanja saityПослуга по розкрутці сайтів (правильно: просування сайтів), завжди була актуальна, а зараз – особливо. Необхідність розкрутки будь-якого створеного сайту обумовлюється джерелами трафіку. 

З чого складається розкручування сайту? В основному з розкрутки джерел трафіку.

Трафік сайту – кількість унікальних відвідувачів за певний інтервал часу. Зазвичай трафік порівнюють в розрізі днів і місяців.

Пошукові системи

Перше місце, серед джерел трафіку будь-якого сайту, беззастережно займають пошукові системи. Це лідерство пошукових систем за кількістю залучених на сайт відвідувачів диктує компаніям, що займаються розкручуванням сайтів основні правила гри. Звідси, головна мета розкрутки сайту – оптимізація під вимоги пошукових систем і виведення сайту в ТОП результатів пошукової видачі.

 Успішна пошукова розкрутка сайту приверне значну кількість трафіку (від 50% до 85% всіх відвідувачів). Більша кількість відвідувачів буде сприяти зростанню кількості потенційних клієнтів компанії-власника сайту.

Внутрішня розкрутка

Внутрішня розкрутка (правильно: внутрішня оптимізація) в значній мірі полегшує розкручування сайту в цілому, будучи її невід’ємною частиною, і сприяє залученню трафіку. Наявність простого і зрозумілого представлення матеріалу, ергономічною навігації на сайті, присутність «хлібних крихт» в області видимості відвідувача сайту, а також максимально простий і зрозумілий дизайн привертають увагу відвідувачів.

Такий метод розкрутки має дуже важливе значення в довгостроковій перспективі. Справа в тому, що сайти в основному відвідують люди, такі ж як ми з Вами. Кожен відвідувач сайту має свої переваги, інтереси, побажання і уявлення про те, що повинно знаходитися на сайті.

Приємний і унікальний дизайн, ефективна навігація і швидкий доступ до інформації, заради якої відвідувач зайшов на сайт, здатні рекрутувати армію прихильників сайту.

Уявіть, що після відвідування сайту, Вам він дуже сподобався. Перше, що Ви захочете в цьому випадку: додати сайт собі в обране, щоб потім повернутися на нього знову або поділитися знайденим цікавим сайтом зі своїми друзями та знайомими.

Чим більше на розкручуваний сайт буде таких відвідувачів, тим більший ефект Ви отримаєте в перспективі. Внутрішньої оптимізації в процесі розкручування сайту потрібно приділяти особливу увагу. Також до зовнішньої розкручуванні належить створення унікального контенту на сайті, про який на сайті  www.taina.com.ua неодноразово написано на своїх сторінках.

На цьому важливому пункті зупинятися не будемо. Якщо цікаво, Ви можете про це додатково прочитати в розділі «Просування».

Зовнішня розкрутка

Під зовнішньою розкруткою розуміється будь-яка популяризація сайту в мережі Інтернет, спрямована на отримання позитивного синергетичного ефекту. Комплекс робіт по зовнішній розкрутці сайту складається з розміщення в мережі: – посилань на просувний ресурс на тематичних майданчиках; – відгуків у матеріалах ресурсів, релевантних розкручуваний сайт; – рекламних банерів і контекстної реклами для ознайомлення аудиторії Інтернету з пропозиціями сайту, а також періодичного розміщення реклами нагадує характеру.

Зовнішнє просування створює видимість і підвищує впізнаваність сайту в мережі Інтернет. Компаніям, зацікавлена у збільшенні вартості бренда пропонованого товару або послуги, такий метод розкрутки є головним.

Якщо середня вартість замовлення клієнта, що приходить з сайту компанії значна, зовнішня розкрутка сайту дозволить швидко досягти високих результатів і підвищити продажі. Навіщо розкручувати сайт? Прийняття рішення про те, розкручувати сайт чи ні, безпосередньо пов’язане з планами отримання матеріальної вигоди від його існування.

Сайти у ставленні до розкручування діляться на сайти компаній, що пропонують в мережі Інтернет свої товари або послуги та сайти інформаційного або розважального характеру, що мають можливість заробітку на розміщенні реклами.

У другому випадку, для отримання матеріальної вигоди від розміщення в мережі Інтернет, сайту важливо мати значну кількість відвідувачів. У першому випадку, не стільки важлива складова відвідуваності, скільки наявність тематичного трафіку і високого ступеня конвертації відвідувачів в замовників.  Можливо вам потрібно подумати і замовити ще один домен.

Розкрутка же сайтів, дозволяє збільшити доходи і тим і іншим. Залежно від типу сайту, і вибирається відповідні методи розкрутки в певних пропорціях. Багаторічний стаж роботи і досвід на ринку IT-послуг створили згуртований колектив, готовий успішно реалізовувати завдання щодо просування і розкручування сайтів будь-якої складності. Фундаментальні знання та глибоке розуміння принципів, вплив на які підвищує позиції сайтів і гарантовано збільшує кількість продажів, дозволяють нам швидко домагатися наміченого результату. Розкрутка сайтів – основний вид діяльності нашої компанії.