google-hummingbirdGoogle: посилання усередині тега iframe тепер мають вагу

 Як повідомляє портал SearchEngines.ru, фахівець в області SEO Майкл Мартінес зміг довести, що вага передається по посиланнях, які розміщені всередині тега iframe.

 Майкл провів незалежний експеримент, в рамках якого була створена сторінка з фреймом на одному зі старих і добре індексованих сайтів. У анкорі цього посилання містився унікальний текст.

Через деякий час за запитом, що містить частину тексту АНКОРу в лапках і оператор «inanchor», Google став знаходити сторінку, на яку веде експериментальне посилання.

 30 змін у пошуку Google в грудні

В офіційному блозі Google був опублікований список з 30 змін в пошукових алгоритмах Google .

 Одним з найбільш значних нововведень стало удосконалення механізму вибору бистроссилок – вони стали більш релевантними і тепер враховують регіональні параметри. Це нововведення отримало назву Megasitelinks.

 Суттєво були поліпшені алгоритми в сервісі пошуку по картинках. Тепер крім релевантністю буде враховуватися якість сторінки, на яку веде посилання з видачі з картинками. Також в пошуку по картинках став працювати новий алгоритм, спрямований на визначення спаму.

 Розробники Google не втомлюються боротися з неякісними сайтами і ресурсами з «небажаним» контентом, фахівці черговий раз обновили систему фільтрів, щоб захистити користувачів від «поганих» сайтів.

 Google: бан в свої ворота

 Боротьба ведучого пошуковика з неякісною рекламою має досить непогані результати, але на початку цього року вона досягла абсурду. Скандал стався після того, як в блогах з’явилися пости, в яких містилася неякісна реклама браузера Chrome. У цих постах були нерелевантні посилання на різні відео і сторінки скачування браузера. Розслідування показало, що така ситуація склалася за участю рекламного агентства – воно виступило як посередник. Google офіційно прокоментував це порушення, було дано обіцянку в майбутньому не допускати такого. Всі ці рекламні пости були видалені з видачі на строк мінімум 60 днів, але, що найцікавіше, вручну був знижений PageRank сторінки www.google.com / chrome. Дії Google призвели до падіння власної сторінки в пошуковій видачі.

 Метт Каттс проводить інструктаж з противірусної обробці сайту

Керівник групи Google Webspam Метт Каттс на цей раз у своєму відеоролику підняв досить важливу тему – про захист сайту від вірусів і шкідливих програм.

 На жаль, шкідливі програми та віруси крокують у ногу з часом, вони еволюціонують з тією ж швидкістю, що і засоби проти них. Вебмастери, особливо з невеликим досвідом, можуть і не підозрювати про шкідливий код, впровадженому в їхній сайт. У своєму відео Метт розповів, як уникнути подібних проблем, правильно провести діагностику сайту і які інструменти при цьому використовувати.

 Для діагностування сайту просто і зручно користуватися різними безкоштовними утилітами. Наприклад, засобами сервісу Google «Інструменти для вебмайстрів». Ще бажано поглянути на сайт очима робота Google, для цього є корисна функція Fetch as Googlebot. Про решту прийомах і інструментах ви можете дізнатися з відеоролика.

 Глобальна персоналізація пошуку Google

 У Google запущена нова функція – Search Plus Your World. Нововведення продовжує розвивати ідею персональної пошукової видачі: тепер Google враховує інтереси і соціальне оточення користувача, тобто його контакти.

 Індивідуальна видача дозволяє підлаштовується під конкретного користувача, щоб він міг знайти інформацію, яка цікавить саме його. Тепер користувач зможе побачити у видачі інформацію з його кіл Google + – це можуть бути посади людей з його кіл, коментарі та фотографії.

Нова функція торкнулася і автозаповнення – достатньо почати вводити ім’я цікавить людини, система видасть результати, які будуть засновані на персональних даних користувача. Навпроти імен користувачів у видачі тепер присутня кнопка «Додати до кола».

Посилання на сторінки Google + тепер можна побачити у видачі, вводячи запити, пов’язані з певними інтересами. Наприклад, при запиті про який-небудь виді спорту у видачу потраплять сторінки відомих спортсменів.

Персоналізований пошук може комусь здатися непотрібним або перешкодити при виконання конкретного завдання. Для цього у верхньому правому куті передбачена кнопка відключення.