audit-saitaТри необхідних складових технології seo-просування:

Технічний аудит;

Маркетинговий аудит;

Пошуковий аудит.

Експрес аудит аналіз сайту,

розкрутка ресурсу,

юзабіліті-тестування

— ось деякі складові процесу SEO-оптимізації.

Чому потрібен експрес аудит веб сайтів? Він — та «піч», від якої танцюють при складанні технічного завдання. Аудит просування сайту спрямований на виявлення та усунення недоліків, що заважають розкрутці ресурсу.

Технічний аудит, як складова частина оптимізації сайту, проводиться перед початком пошукового просування. Розглядаються параметри сайту, необхідні, щоб провести просування в мережі.

Рекомендується проводити технічний аудит сайту на предмет можливості проведення розкрутки перед складанням ТЗ для пошукового просування.

— Чи допоможе вам зараз Пошукове розкручування? Правильна методика аудиту сайту зробить висновки і дасть однозначну відповідь. Методика аудиту веб-сайтів дозволяє точно визначити, чи відповідає правилам пошукових систем посилальна структура, чи немає грубих помилок в програмній частині.

Пошуковий аудит сайту, проводиться на першому етапі роботи з розкрутки готового сайту і на завершальному, для визначення ступеня ефективності проробленої роботи, її результативності. Проведений при завершенні роботи з оптимізації пошуковий аудит сайту дасть відповіді на питання, які рядки займає сайт зараз в списках видачі по цільових запитах, наскільки добре індексується сайт пошуковиками, які позиції по ключовикам займають ресурси конкурентів.

Маркетинговий аудит сайту дає можливість вчасно вводити зміни в методи його розкрутки. Маркетинговий аудит сайту означає також створення плану написання якісного (продає) контенту. Щоб вкладені кошти в залучення відвідувачів приносили максимум прибутку, необхідно приділити чимало уваги розвитку сайту, роблячи його корисним і зручним для вашої аудиторії.

Навіть перші рядки в списках видачі популярних пошуковиків не гарантують сайту високою конверсії відвідувачів у покупців. Аудит сайту допоможе виявити всі помилки і надмірності.

Якщо вам необхідна пошукова розкрутка, аудит сайту допоможе знайти шляхи вирішення проблеми. Зрештою, аудит просування сайту виливається в його оптимізацію, однак, що саме вона буде зачіпати, залежить від результатів перевірки.

Аудит веб сайтів — це сукупність прийомів оцінки того, як методи розкрутки сайту впливають на зміну його позицій в результатах пошуку. Аудит сайту, розкрутка сайту, його просування — саме в такому порядку працюємо ми над виконанням замовлення щодо збільшення віддачі від ресурсу.

Якщо ваш сайт поки не вимагає змін, ми робимо аудит сайту з певними пропозиціями щодо його роботи. Доручивши це нам, ви отримаєте поради щодо зміни і оновлення структури сайту, підвищенню його ефективності. Чи потрібна пошукова розкрутка, аудит сайту — вирішувати вам.

Сподіваємося, що ми допомогли вам відповісти на ваші основне питання з аудиту. Пам’ятайте, що зробити грамотно аудит просування сайту для наших досвідчених фахівців — не проблема.