prosyvanja saity-1Пошукове просування сайту складається з комплексу заходів, спрямованих на підвищення його рейтингів у видачі пошукових систем. Ці заходи і являють собою особливі методи, кожен з яких по-своєму впливає на позиції сайту.

Само собою зрозуміло, і в цьому напрямку діяльності людина знаходить свої лазівки і прийоми, іноді кілька відходять від норм і встановлених правил, а іноді і зовсім суперечать усім існуючим законам і табу.

Пошукова оптимізація сайтів – найвигідніший і ефективний вид інтернет-реклами, що приносить прибуток і замовникам, і виконавцям. І, само собою зрозуміло, виконавці шукають різні способи залучити клієнтів і тим розвинути свій бізнес або отримати разовий прибуток.

Проте бажання витягати максимум з проекту будь-якого рівня найчастіше відроджує почуття жадібності у недобросовісних оптимізаторів, і вони не гребують на догоду цьому почуттю користуватися забороненими способами, які швидко підносять сайт замовника на перші місця у видачі пошукових систем.

 Миттєвого результату легко домогтися, якщо оптимізація сайту проводиться «чорними» методами. При цьому так само легко і так само швидко просунуті таким шляхом ресурси обсипаються своєрідним дощем «забанених» сайтів не тільки з ТОП-позицій, а і взагалі з рейтингу.

Як то кажуть, на будь-яку силу знайдеться ще більша сила. Нечесні методи жорстко присікаються пошуковими системами, які залишають за собою право виключити Ваш сайт зі своїх рейтингів без пояснення причин, якщо пошукова оптимізація сайту проводиться з використанням нелегальних методів.

До «чорним» способів відносять, в першу чергу, спам, вірусний маркетинг, використання невидимого тексту, «дорвеїв», а також схем типу «клоакинг» і «свопінг» та інших методів, нечесних стосовно пошуковим системам і відверто обманюють інтернет- користувачів.

Тим часом, у світі інтернет-реклами число чесних і сумлінних професіоналів переважає над некомпетентними оптимізаторами і шахраями. Пошукова оптимізація сайтів з використанням «білих» методів проводиться в компаніях, які відповідають нормам і вимогам пошукових систем.

Інтернет – серйозна бізнес-сфера, де також, як і в світі off-line, необхідно берегти та плекати свою репутацію, щоб розвиватися і рости. Професіонали це знають.

Також вони знають, що від успіху їх клієнтів залежить їхній особистий успіх, тому грамотна оптимізація сайту працює як на клієнта, так і на виконавця. Висновок напрочуд простий – хочеш виграти гонку за перші місця в результатах пошуку, грай за правилами!