cssОтже, вам набрид дизайн вашого сайту і ви вирішили зробити редизайн. У цій замітці я перерахую 5 причин зайнятися редизайном сайту за допомогою CSS.

  1. Позиціонування компанії.

У всесвітній павутині Маркетологи, що спеціалізуються на поведінці покупців, стверджують, що останні при виборі схожих товарів, послуг чи робіт, не маючи інформації про бренди і найменування компаній, будуть покладатися на свої умовиводи.

Покупець порівняє ваш сайт із сайтами інших організацій і зробить висновок про ваші професійні якості та ділову репутації. Акуратний, зрозумілий, приємний сайт з сучасним дизайном справить гарне враження на відвідувачів (потенційних покупців).

  1. Юзабіліті.

Таблиці стилів каскадного типу знижують обсяг коду ресурсу. Через таблиці, додаткові теги для шрифтів  сторінка стає важчою і, отже, повільніше завантажується.

Чим більше відбувається завантаження, тим більша ймовірність того, що користувач перейде на попередню сторінку (швидше за все видача пошуковика) або закриє вкладку. З кожним днем ??кількість абонентів, які підключилися до широкосмугового доступу в Інтернет зростає, проте ще залишилося достатня кількість людей, що використовують для виходу в мережу телефонну лінію. А у когось можуть бути проблеми зі швидкістю через кількість користувачів в його мережі.

  1. Доступность

В результаті швидкого розвитку сучасних технологій багато хто використовує для виходу в мережу не комп’ютер, а стільникові телефони, комунікатори і кишенькові комп’ютери.

Сторінки, переповнені табличками, можуть неправильно відображатися на дисплеях цих пристроїв. Компанія, що бажає мати доступний та комфортний для відвідувачів сайт, повинна зробити його зручним для перегляду з мобільних девайсів або повинна створити мобільну версію сайту.

  1. Пошукова оптимізація

Статистика стверджує, що понад 4 / 5 купівель, зроблених в мережі, починаються з запитів у пошукових системах. І тому з’явився окремий вид діяльності (послуг), спрямований на підвищення позицій сайту в пошуковій видачі по тому чи іншому запиту (ключовим словом).

Незважаючи на те, що відповідність ключовими словами визначається елементами коду, зміст ресурсу має більше значення, так як відвідувачів цікавить тільки контент. Якщо співвідношення між кодом і текстом великий, то частота ключовиків на сторінці істотно знижується. На сайті, зробленому за допомогою CSS, відсутні таблиці, а інформація і вигляді сторінок знаходиться в одному файлі. Пошукові машини на сторінці бачать більше ключевіков, ніж коду.

  1. Пропускна здатність сайту.

Пропускна спроможність – це обсяг трафіку, який надає вам хостингова компанія. Загальний обсяг трафіку складається з відвідувань (або переглядів) сайту відвідувачами і пошуковими машинами. Між кодом і активністю використання трафіку існує пряма залежність, то є великий код обумовлює активному витрачанню трафіку.

 При перевищенні ліміту сайт блокується до кінця місяця, ви можете розблокувати, внісши гроші за перевищений обсяг трафіку. Уявіть собі ситуацію: відвідуваність вашого сайту різко зросла і бац він не працює, буде дуже прикро, що саме в такий важливий момент він підвів вас.

Трафік сайту, зробленого за допомогою CSS, витрачається ефективніше і ймовірність виникнення подібних проблем знижується. Виходить, таблиці заборонені? Ні, це було б абсурдом. Таблиці є, але їх розумно використовувати для відображення специфічних сторінок.

Вони використовуються там, де дійсно потрібні, завдяки цьому вага коду істотно знижується. Як перевірити за допомогою чого створено сайт? В Опері завантажте сторінку, правий клік мишею, оберіть “Вихідний код». У верхній частині нового вікна Ви знайдете щось наступного типу: rel = “stylesheet” або type = “text / css”.

Перш ніж доручити розробнику редизайн переконайтеся, що він знайомий з CSS і має відповідний досвід роботи.