rozrobka-saityОформлення сайту полягає у формуванні зовнішнього вигляду ресурсу. Правильний, продуманий до дрібниць дизайн безпосередньо пов’язаний з його відвідуваністю, а це, як відомо, призводить до прояву довіри у відвідувачів.

Від того, яке враження справляє сайт на відвідувачів, можна припустити, чи відбудеться подальше ознайомлення з розміщеною інформацією. Оригінальність дизайну, професійна розробка сайтів стають ключем до успіху і подальшого отримання прибутку.

Структура і наповненість інформацією служать відвідувачу інтуїтивною підказкою спрямованості ресурсу (інформативний, корпоративний чи розважальний). Виходячи з цього, стає ясно, що наповнення сайтів повинно проводитися з урахуванням змісту порталу.

Не менш важливою частиною процесу розробки веб-ресурсу, одним з його основних елементів є продумане, зручне меню, необхідне для навігації (переміщення). Маючи невеликий сайт-візитку, нічого особливо вигадувати не треба, оскільки тут головні розділи — все як на долоні …

Створення ж сайту, пов’язаного з демонстрацією великої кількості товарів чи послуг, наприклад, Інтернет-магазину, буде завданням більш складним, тому що меню у такого ресурсу структуроване. Розрізняють такі види функціональних меню:

  • — Меню з гілкою;
  • -Меню яке розкриваються;
  • — Меню з анімацією;
  • — Випадаюче меню;
  • — Меню оформлене в тон дизайну сайту.

Заголовки сайту для більш якісного сприйняття інформації відвідувачем, як правило, виконуються відмінним від основного, — яскравим кольором. Можливо також використання виділень ключових фраз в основних розділах. Основне завдання такого прийому полягає в наданні відвідувачу потрібної інформації, а не його безцільному блукання по сторінках. Всі заголовки повинні «кидатися» в очі! Важливо пам’ятати, що правильність текстового оформлення дає можливість негайного знаходження інформації.

Пов’язаності сайту надає колірна гамма сторінок, на яких опубліковані матеріали, а графіка впливає на індивідуальність і неповторність ресурсу, вона робить його більш привабливим для вивчення.

Не меншу важливість, ніж картинки, фотографії, малюнки, кнопки для сайту, має і шрифт текстового масиву. Рекомендується користуватися стандартним набором, відкинувши непотрібну екзотику і химерність. Також слід пам’ятати про те, що якщо у користувача не виявиться вибраний вами шрифт, він не зможе прочитати інформацію.

У будь-якому випадку, все у владі власника сайту — йому і вирішувати!