dorogi proektuВартість послуг з оптимізації сайтів – питання вельми відносне, вивести одну оптимально ціну яка підходить всім неможливо. Багатообіцяючі і називають цифри типу 2500 або 3200 гривень – це, як правило, один із способів привернути увагу до своїх послуг і отримати клієнта.

Хоча не можна сказати, що 2500 гривень – це нереальна цифра, все залежить від запитів, під які проводитиметься пошукове просування сайту і від самого бізнесу компанії-замовника.

Вивчаючи пропозиції з реклами та SEO, якими Інтернет сьогодні просто «кишить», можна відразу відзначити великий розкид цін на послуги рекламників і оптимізаторів, які прагнуть «перетягнути» на свій бік потенційних клієнтів.

Є компанії, які пропонують рекламу і оптимізацію сайту, не соромлячись своїх відверто завищених цін. При цьому досвід таких «оптимізаторів» часом обіцяє бажати кращого і більшого, а методи не завжди є максимально ефективними і чесними по відношенню до пошукових систем і самих користувачів.

Основний критерій визначення вартості послуг – це цінність самих слів, тобто популярність тематики в середовищі користувачів, яка визначається їх частотністю, від якої, в свою чергу, залежить складність реалізації заходів з оптимізації.

Враховується, звичайно, і ситуація на ринку в даний момент. Раніше, в далекі часи, коли seo-послуги тільки почали впроваджуватися на ринок маркетингових послуг, оптимізатори використовували «чорні» методи, швидкі і нестійкі. І непередбачуваний результат їх роботи коштував від 300 до 600 у.о. в місяць.

Сьогодні ж клієнти найчастіше платять не за швидкоплинний ефект від самоучок, а за довготривалий результат досвідчених професіоналів, чий досвід також визначається в грошовому еквіваленті і дозволяє підвищити розцінки на 15-20%.

Сьогодні оптимізація сайту може коштувати і 4000 гривень, і навіть 2000 доларів на місяць. Ці ціни визначає конкуренція між самими компаніями-замовниками SEO-послуг, і між сайтами в певних тематиках.

Що буде коштувати дорого? Однозначно, найдорожчими для SEO є наступні тематики: нерухомість (Київ, Київська обл.. ), кондиціонери, пластикові вікна, юридичні послуги, страхування, біржа Форекс, відпочинок.

Якщо Ваш сайт належить до однієї з цих тематик, готуйтеся витратитися – просування такого проекту може коштувати і 13000 гривень на місяць, і 40000, і навіть більше. Однак і тут є свої тонкощі, використовуючи які, можна заощадити. Наприклад, використовуючи при реалізації SEO не високочастотні, а середньо-і низькочастотні запити. Якщо ви бажаєте замовити професійну seo оптимізацію ми можемо зробити для вас аудит сайту визначити напрямки його розвитку і зробити вам відносно не дорогу оптимізацію сайту.