seo-posulanjaПосилання – це невід’ємна частина Інтернету і для того щоб це усвідомити досить просто уявити собі мережу без них. Представили? – Не дуже, правда.

Гаразд, мова сьогодні не про те, як виглядала б всесвітня павутина без лінків (швидше за все, як авто без бензобака), а про те як визначити саме seo посилання, точніше, як це роблять пошукові системи.

 Для початку, давайте, зануримося в правила ПС, які однозначно кажуть, що купівля, продаж і обмін посиланнями – це зло, з яким вони і будуть боротися за допомогою різних постійно обновлюваних алгоритмів ранжирування . Тут, як кажуть, палиця з двома кінцями, тому що неможливо уявити сайт, який так чи інакше не порушував правила пошукових систем і не купував або не обмінювався лінками для підвищення якісних показників і покращення видачі.

 Ясна річ, що всі б хотіли, щоб на них виходили природні посилання і це відбувається з якісними ресурсами, які надають цінну і цікаву інформацію. Проблема в тому, що кількість таких природних лінків мізерна навіть на найбільш якісних проектах, і то частина їх закрита в nofollow, так що перейти по ним можна, а от ні динамічної, ні статичної ваги сайту вони не приносять.

 Як же визначають пошукові системи seo посилання, яких в загальній кількості відсотків 99? Мені здається, що спочатку будь який лінк ПС сприймають, як seo, тобто неприродний і тільки в міру вивчення конкретно донора і акцептора роботами може бути прийнято рішення про натуральність лінка. Ясна річ, що анкор «скачати mp3 швидко недорого» по суті, не може бути природним, проте це не говорить, що його дія буде нульовою і тільки, немає, просто вага почне передаватися тільки через певний проміжок часу (до півроку).

 Ще одним показником неприродності крім seo анкорів служать, так звані посилальні вибухи, коли діаграма лінків показує їх різке зростання. В цьому випадку будь-яке посилання, що потрапило під вибух, потрапляє в розряд неприродних, і її дія починає проявлятися тільки через певний час в залежності від якості донора. Не забуваємо також, що силочна маса приклеюється в сторінці і це може привести до пере спаму тексту, навіть якщо в матеріалі і немає перебору ключів.

 Безумовно, все це розуміють і представники ПС і процентне співвідношення природних і seo посилань, і каже в результаті про якість сайту. Звичайно, не на одних лінках будується якісний ресурс і тільки сукупність поведінкового фактора, посилальної маси, контенту і його форматування, дизайну, чистоти коду і багато чого-багато чого іншого і становить у підсумку рівень або якщо хочете траст-якого проекту.

Множество интересных и полезных ресурсов собрано на сайте ваш интернет портал, вот эта ссылка приведет вас на его главную страницу.