ocinka-saityВ сьогоднішній статті ми обговоримо основні чинники, завдяки яким пошукові системи будуть віддавати перевагу нашому сайту.

До назви сторінки потрібно приступати, коли ви вже визначилися зі змістом сторінки і ключовими словами. Назва повинна бути проста, але з додаванням ключових слів.

У теге <title> переважно щоб були ключові слова в формі, під яку хочете ув’язнити сторінку.

Мета-теги. Для кожної сторінки необхідно придумати свої ключові слова. Зараз більшість пошукових систем не звертає уваги на ключові слова в мета-тегах, але додавання їх зайвим не стане.

На кожній сторінці рекомендую розміщувати як мінімум одну картинку по темі. А так же не забудьте, що для зображень потрібно додавати атрибут alt, значення його повинно бути таким, як і ключові слова на сторінці.

Намагайтеся не переборщити з щільністю ключових слів на сторінці, інакше пошуковий бот може порахувати це спамом. Але і при недостатній кількості, пошуковій системі буде важко дізнатися тематичну приналежність вашого сайту.

Від привабливості вашої сторінки, а так само правильної її оптимізації, залежатиме кількість користувачів, які відвідають ваш сайт.