rozkrytka saityЛюдині, яка з якихось причин цікавиться розкруткою сайту, небезінтересно буде дізнатися деякі з “брудних” прийомів, які придумали кмітливі веб-майстра і “інтернет-маркетологи” за історію існування пошукових систем та рейтингів (і, відповідно, поняття розкручування сайту).

Накрутка лічильника. 

Цей прийом використовується зараз деякими організаціями веб-розкручування. Проводиться накрутка лічильників за допомогою автоматичних систем емуляції відвідування сайту.

Певний скрипт, слідуючи заданій програмі, періодично проводить відвідування сайту і емуляцію перегляду сторінок. Деякі з програм настільки складні, що емулюють реальні спади і прирости відвідувань протягом тижня і навіть року. Цей метод розкрутки вкрай небезпечний – у разі виявлення накрутки пошукові системи назавжди вносять сайт в чорний список.

Підвищення частоти ключових слів. 

Ці порушення входять в розряд “дрібних”, тим не менше, призводять до цілком великим санкцій проти порушників з боку пошукових систем. Досягається підвищення частоти слів одним з декількох способів. Найпримітивніший – просто прописати на одній зі сторінок сайту дуже велика кількість разів підряд один і той же ключовий запит. Більш складний – прописати ключові слова кольором фону сторінки, щоб не ускладнювати відвідувачам перегляд сторінок, або ж просто вносити весь текст сайту в теги заголовків h1, h2, h3.

Веб-клоакінг.

Цей спосіб розкрутки полягає в створенні повністю неінформативних веб-сторінок, спрямованих виключно на збільшення посилаються на вас ресурсів.