yspixSEO оптимізація сайтів – ряд заходів, які виводять просувні ресурси на лідируючі позиції у видачі пошукових систем. Але далеко не виведення на перші рядки представляє основний інтерес для оптимізаторів. 

Оптимізація сайтів головною метою ставить перед собою розкручування ресурсу, закріплення його позицій і постійну підтримку успіху на досягнутому рівні. Тільки постійна робота з веб-сайтом гарантує його популярність і високу відвідуваність, що приносять прибуток власникам.

 Оптимізація сайтів чорними методами часто призводить ресурс на бажані перші рядки в результатах видачі пошукових систем. Але цей ефект недовговічний, непередбачуваний і практично даремний. Перше місце в списках видачі тільки одна, і зайняти його хоче кожен власник сайту в будь-якій тематиці.

 Якісне пошукове просування і оптимізація сайтів не гарантує виведення саме на це перше місце. Воно гарантує позитивну динаміку, стабільний результат, який дозволяє сайту знаходитися в лідерському ТОПі протягом всієї рекламної кампанії, яка може тривати кілька місяців.

Чорні методи пошукової оптимізації сайтів призводять до численних проблем, однією з яких часом буває довготривалий «бан» сайту у всіх пошукових системах. Швидкий ефект не конвертує відвідувачів у покупців, а дозволяє заробити тільки на трафіку.

Планомірний  розвиток і постійна робота над оптимізацією сайту в дійсності дозволяє спостерігати процес конвертації. Далеко не випадковий користувач, зрозуміло, стає покупцем товарів, представлених на сайті, замовником послуг або постійним клієнтом компанії-власника ресурсу.

Щоб не здати досягнуті позиції, оптимізатори продовжують проводити роботи з внутрішньою частиною сайту, сайт оновлюється корисним контентом, виробляються рекламні заходи. Додатковим заходом для якісної та ефективної оптимізації сайтів є контекстна реклама, яка працює також за ключовими словами. Постійний розвиток рекламних кампаній, коректування і своєчасні рішення з боку професійних виконавців закріплюють позиції сайту, що просувається, завдяки чому він стає найбільш ефективним інструментом для отримання прибутку. Підтримка ресурсу також входить у процес просування, оптимізація сайтів без постійної підтримки результатів на належному рівні просто втрачає свій сенс. Розкрутити, закріпити і підтримувати успіх – ось основна мета пошукової оптимізації сайтів.