Prosyvanja-saityОтже, ваш сайт вже викладений в мережу, заповнений початковим контентом і чекає гостей. Але проблема в тому, що без ваших зусиль на сайт ніхто не прийде. Для початку вам потрібно розкрутити свій ресурс хоча б до 50 користувачів на день.

Хочу зауважити, що доменне ім’я має важливе значення у просуванні сайту. Домен повинен запам’ятовується, доступним для розуміння і по можливості коротким. Обраний домен повинен назавжди залишитися за сайтом, якщо звичайно ви не хочете заново займатися розкручуванням з нуля.

Перші відвідувачі – це ваші друзі і знайомі, які не відмовлять вам у допомозі, і ніколи не будуть шкодити. Найбільш довіреною ви можете запропонувати стати модераторами на форумі, це забезпечить мінімальну відвідуваність форуму, а відповідно і сайту.

 Обов’язково зареєструйтесь у білих інтернет-каталогах і пошукових системах. На перший погляд, це заняття здається марним, але через деякий час, якщо правильно заповнили форми, ви побачите результат. Варто включити url сайту і до деяких дошок оголошень.

Реєструйтеся на тематичних форумах, спілкуйтеся, ненав’язливо пропонуйте відвідати ваш сайт. У веб-майстрів завжди є на форумі гілка, куди викладаються сайти для обговорення. Скористайтеся і цим.

Ще одним способом просування сайту на початковому етапі є обмін посиланнями. Намагайтеся обмінюватися посиланнями з ресурсами, у яких відвідуваність вище, ніж ваша. Можливо, посилання на ваш сайт погодяться додати за якісь послуги, або завдяки цікавому та корисному вмісту.

 У будь-якому випадку ви повинні знайти спосіб обмінятися посиланнями з якомога більшою кількістю сайтів. Для початкової розкрутки вашого сайту вам потрібно буде зробити якісний і непомітний банер.

 У ньому обов’язково повинно бути щось, що змусить користувачів мережі на нього натиснути. Зацікавити людей можна якийсь загадкою, жартом, питанням чи, нарешті, фотографією симпатичної дівчини.

Проблем з розміщенням банера у вас не виникне, якщо ви паралельно ведете декілька сайтів, присвячених одній тематиці. Розміщуючи банери на своїх же сайтах, ви змушуєте ходити користувачів як би по колу, приносячи вам прибуток.

 Обов’язково залишайте посилання на свій сайт в підписі листів по email, і не забудьте вказати сайт при заповненні профілю на форумі. Якщо ви робите СДЛ (сайт для людей), то важливим чинників у початковому і подальшому його просуванні грає контент.

На сайті має бути багато читабельних унікальних статей, цікавих людей. Необов’язково писати на всі теми, популярні сьогодні. Але деякі з пошукових запитів, особливо близьких тематиці сайту, ви повинні використовувати.

Що стосується унікальності, навіть не пробуйте експериментувати з крадіжками контенту і фотографій – вас швидко розкусять, і тоді вже сайт буде складно розкрутити.