obmenu_ssilkami-2Обмін посиланнями між сайтами має велике значення в процесі просування сайту.

Лінкобілденг як ще називають силальний обмін є відмінним способом розкрутки.

Обмін посиланнями – це коли Ви ставите посилання на інший сайт, а він ставить відповідну посилання на Ваш. За цими посиланнями до Вас приходять відвідувачі. Так влаштований Інтернет. Само по собі назву протоколу http – hyper text transfer protocol увазі посилальні переходи.

Загальна кількість сайтів мережі Інтернет зростає з геометричною прогресією, і власникам мережевих ресурсів все складніше стає знаходити своїх відвідувачів.

 Та і відвідувачам стає складніше шукати Ваш сайт. Багато не мають вірного уявлення у тому, яку мету переслідує собою процес обміну посиланнями між сайтами. Більшість новачків думають, що це дасть моментальний ефект і збільшить відвідуваність сайту.

 Для цього створюють барвисті, анімовані сайти, що збільшує вагу сторінок і робить їх погано доступними. Здійснивши обмін з двома-трьома сотнями подібних сайтів, отримавши невимовну насолоду від виконаної роботи, Ви починаєте чекати позитивного ефекту. Проходить день, місяць, два – ефект мінімальний. З сайтів або каталогів, з якими був здійснений обмін посиланнями приходять 1-2 людини в день (очевидно це заходить, сам господар сайту або каталога, перевіряючи своє посилання і його декілька друзів).

Контролюючи статистику в Яндексі і Гуглі, Ви звертаєте увагу, що сайтів, з якими Ви мінялися посиланнями, немає в списках посилань (а багато таку інспекцію взагалі не проводять, часом через незнання або просто лінуються, не надаючи цьому належного значення).

Ось тут і виникає питання, для чого зроблена вся ця робота і коли буде ефект?

Висновок: Обмін посиланнями – ця не реклама, спрямована на збільшення відвідуваності Вашого мережевого ресурсу. Якщо Ви переслідуєте цю популяризації сайту і збільшення відвідуваності, тоді Вам необхідно звернутися до систем розміщення банерної реклами.

Обмінюючись посиланнями Ви пропонуєте свій сайт передбачуваним партнерам, для того, щоб вони включили його в список рекомендованих і цікавих. Обмін посиланнями здійснюється тільки з метою збільшення показника Індексу Цитування, тобто визначення значимості і цінності Вашого сайту і праці. Якщо ця стаття Вам допомогла, оцініть мою працю, розмістивши посилання це посилання у себе на сайті. Так з’являться зв’язок між нашими сайтами і ми один одному допоможемо).