posulanjaБагато власників сайтів задаються питанням, де і як отримати на свій сайт хороші посилання для його просування. Найпростіше і очевидне рішення — піти на біржі посилань на кшталт miralinks  і купити їх там. Чим покупні посилання програють природним і чому не всі наважуються купувати посилання — спробуємо розібратися в даній статті.

Що таке зовнішні посилання? І чому вони так важливі?

Для пошукової системи посилання з одного сайту на інший щось на зразок рекомендації — подивіться, на цьому сайті також є корисна інформація по темі тексту. Якщо ресурс, на якому розміщена дане посилання, більш-менш значущий в очах пошукової системи, то і рекомендація буде вважатися ефективною. А якщо ресурс ще й тієї ж тематики — статус рекомендації буде ще вищим.

І чим більше подібних рекомендації вашому сайту буде дано в Мережі, тим швидше пошукова система вирішить, що з даної теми сайт дійсно важливий, корисний і цікавий, так як про нього говорять, його рекомендують. І, отже, привласнить найкращі позиції сайту у видачі.

Насправді все не так райдужно і просто: алгоритм пошукових систем врахує, як поводяться користувачі на сайті, чи дійсно сайт відповідає цій тематиці, наскільки зручний і корисний сайт користувачам і інші нюанси. Але про це поговоримо в інших наших статтях.

Як сайту отримати хороші зовнішні посилання?

  1. купити посилання

Найпростіший і надійний спосіб — заплатити іншим веб-майстрам, щоб вони поставили посилання на ваш сайт. Але саме проти таких комерційних seo-посилань виступає Google.

Але покупка посилань як метод просування до сих пір має місце бути і користується певним попитом. По-перше, купуючи посилання, оплата йде за результат — посилання на ваш сайт гарантовано будуть розміщені. По-друге, можна вибрати сайти, з яких будуть стояти посилання на ваш ресурс — тИЦ і PR цих сайтів, відвідуваність, тематику і інші показники, що дуже зручно.

Краще, якщо посилання будуть різної якості і ваги, щоб вони були максимально схожі на природні.

  1. Отримати природні посилання

Отримати природні посилання можна декількома способами:

а) стати популярним сайтом в своїй тематиці, публікувати дійсно цікаві статті, щоб їх цитували. Але це складно і вимагає часу, та й як будуть цитувати, якщо поки про сайт ще ніхто і не знає.

б) розповісти друзям «Facebook», що у вас з’явився новий сайт, і попросити їх розповісти своїм друзям. Також можна створити групу ««Facebook»» за тематикою сайту і з посиланням на нього. Іноді буває вражаюча віддача, але все залежить від аудиторії.

в) знайти популярний форум або співтовариство по тематиці сайту, почитати, що хвилює користувачів, взяти участь в обговореннях, вказуючи посилання на ваш сайт в підписі повідомлень.

г) розмістити інформацію в каталогах. Це найпростіший і недорогий спосіб отримати природні посилання на свій сайт. Майже при кожній пошуковій системі є свій каталог, в якому потрібно спробувати розмістити інформацію про свій сайт. Також в Інтернеті є багато хороших каталогів сайтів і каталогів статей, каталогів блогів і новин, які популярні і відвідуються людьми — вони теж можуть безкоштовно розмістити інформацію про ваш сайт. Є і менш популярні каталоги, але теж досить хороші ресурси, з яких також варто отримати посилання на свій сайт.

Взагалі, будь-які природні посилання на сайт не забороняються, інша справа, що не всі вони будуть однаково значущі для пошукових систем. Тому краще вибирати для просування хороші ресурси. Як закупляти хороші посилання можна дізнатися на онлайн курсі.