yak-stati-populyarnshoyuДоступний сайт – це той, який гарантує доступ до свого контенту так часто, як це тільки можливо. Функціональність сторінок, валідність елементів HTML – коду, доступність сервера, робочий стан коду сайту – все це складається в доступність сайту.

Якщо дані параметри ігноруються або не дотримуються, то пошукові системи і відвідувачі оберуть інші сайти для відвідування. Найбільші проблеми з доступом, з якими стикається більшість сайтів, можна розділити на наведені нижче види.

Правильне визначення цих факторів може допомогти уникнути проблем, з якими стикаються пошукові системи і відвідувачі при вході і подорожі по Вашому сайту.

Биті гіперпосилання.

Якщо HTML посилання зламане, контент сторінки, на яку по ідеї повинне йти посилання, не зможе бути знайденим. Справжній HTML-і CSS-код. Хоча існують аргументи на користь необхідності повної відповідності HTML і CSS-коду рекомендацій W3C, за загальним правилом код повинен відповідати мінімальним вимогам функціональності для того, щоб спайдери могли належним чином обробити сайт.

Функціональність форм та програм.

Якщо форми, вікна вибору, java script або інші елементи блокують контент так, що його не можна досягти через прямі гіперпосилання, пошукові системи можуть ніколи і не знайти його. Дані, які необхідно обробити пошуковими системами, необхідно розміщувати на сторінках, на які легко можна потрапити за допомогою гіперпосилань.

Розмір файлу.

За винятком деяких документів, які в очах пошукових систем мають величезну важливість, веб-сторінки з обсягом більше 150K зазвичай не кешуються повністю. Це робиться для зменшення розміру індексу, пропускної здатності і навантаження на сервера. Це необхідно взяти до відома кожному, хто створює сторінки з великими обсягами контенту. Якщо для Вас важливо, щоб кожне слово і фраза були оброблені спайдерів та проіндексовані, рекомендується використовувати файли, що не перевищують 150K. Крім того, файли невеликого розміру швидше завантажуються, що є саме по собі важливим фактором.
Вимушена бездіяльність та швидкість сервера.

Робота сервера Вашого сайту може негативно вплинути на пошукове ранжування і відвідувачів, якщо Ви і відвідувачі змушені діяти через проблеми з сервером та швидкість передачі даних низька.