prosyvanja-saityПросування сайту — це комплекс заходів, результатом яких має стати досягнення потрібних позицій в пошуковій видачі, що дасть можливість, як мінімум, окупати проект, що неможливо, якщо сторінки сайту бовтаються в самому підвалі пошуку за запитами. Одним з важливих чинників для успішної розкрутки сайту вважаються основні теги html, так як з їх допомогою можна не тільки акцентувати увагу пошукових роботів на потрібних місцях контенту, але і зробити матеріал більш зручним для читання користувачів.

Звичайно, грамотне володіння всіма елементами підвищує вірогідність успіху інтернет-проекту, особливо в поєднанні з іншими факторами просування, але сьогодні ми розглянемо роботу з основними тегами, так як вони надають найбільш вплив.

 Сучасні CMS більшість основних тегів формують автоматично, але, покрайньою мірою до них можна віднести наступні елементи

 <html> <html> — показують, що сторінка належить до html документу,

<head> <head> — створюють місце для інформації, яка не показується в документі, а служить виключно для пошукових машин,

<body> <body> — визначають межі видимої частини документа. Як вже було сказано, ці основні теги створюються автоматично, але поняття про їх призначення мати треба, тому що користувач повинен розуміти, що йому зробити і навіщо, коли його просять встановити, наприклад, код між тегами.

 З інших важливих основних тегів відзначимо <meta content=»?»>, який вказує ключові слова сторінка сайту і дуже важливий тег <title> </ title>, який виносить назва документа вгору програми для перегляду сторінок.

 Тепер можна приступати до тих основним тегам, які необхідно робити ручками навіть в сучасних CMS, так як ці елементи розтавляють виключно на розсуд веб — майстри.

 Елемент <h1> не завжди створюється автоматично, по крайній мірі, Joomla це в більшості випадків залишає на розсуд оптимізатора, а наявність цього тега на сторінці обов’язково і тільки в однині. Позначає основний заголовок.

 Елемент <h2> — <h6> втрачають важливість щодо зменшення та пропуск одного з них не злочин, але небажане явище. Позначають підзаголовки по їх значущості.

 Елемент <b> позначає виділення жирним текстом і ще недавно відмінно себе показував для просування сайту, але сьогодні його актуальність близька до нуля, так що ця справа оптимізатора вирішувати буде він його використовувати чи ні.

 <i> тег використовується для похилого тексту і застосовується, як правило, в описах. Середній за значущістю елемент.

 <kbd> елемент останнім часом актуальне, оскільки невідомо за що, але його принципово полюбили пошукові роботи.

 Один з основних тегів для просування <strohg>, який сприймається машинами, як максимально можливе виділення. В реальності виглядає, як виділення кольором.

 Елемент <cite> показує курсивом цитати і є середнім по значущості тегом.

 Елемент <em> більш важливий, вважається машинами, як виділення.

 Звичайно, це не всі існуючі елементи, але в наведених прикладах ми звернули увагу на основні елементи, на які варто звертати увагу і на ті, які ще недавно були важливі, але майже втратили актуальність.

 Правильна розстановка тегів здатна посилити їх вплив, так само як і безграмотна їх розстановка помітно знижує їх вплив. Не треба робити з просуває сторінки новорічну ялинку, так як це не тільки не принесе бонусів, а і збільшить попадання під фільтр пошукових систем за спам. Розумне ж використання тегів допоможе в просуванні сторінки, що дозволить збільшити відвідуваність сайту найприроднішим з можливих способів.

 Так, ніхто не сперечається про те, що просування сайту — це комплексна задача, яка має широкий вектор, але робота з тегами входить в комплекс дій по внутрішній оптимізації проекту і тому вважається базовим етапом. Тільки після якісної опрацювання внутрішньої структури можна думати про зовнішню розкручуванні сайту, адже в іншому випадку результат не порадує веб-майстра. Виходячи з цього, можна сміливо віднести роботу з тегами до основоположні напрямку просування, що чітко підтверджується на практиці.

Користа інформація рунету: Много информации про самые популярные дистрибутивы Linux: от AgiliaLinux до Red Hat Linux читай на www.tuxes.ru