skarbuНайчастіше сайти стикаються з тим, що тексти сторінок залишаються не проіндексованим. Причин тому багато, але всі вони можуть бути швидко усунені. Недружні для пошуку тексти сторінок які оптимізується, як правило, стають такими через незнання власника сайтів про основні принципи роботи пошукових роботів.

Отже, чого ж не слід робити, щоб ваші сторінки не залишилися не проіндексованими?

Насамперед, потрібно пам’ятати, що деякі текстові стилі не можуть бути оброблені пошуковими роботами, і до таких стилів відносяться: тексти у файлі зображення: jpg, gif, png та ін.; тексти у файлі Macromedia Flash; тексти в Java додатку тексти, доступні тільки після виконання будь-яких дій з боку користувача (заповнення форми, відповіді на питання і т.д.).

Крім того, некоректно сприймаються тексти, розбиті під час верстки на дрібні частини (численні таблиці). Відмовтеся від графічного заголовка сайту (шапки), будь-який інший важливою текстової інформації у верхній частині сторінки, для більшої візуальної привабливості виконаної у вигляді картинки.

Верхня частина сторінки – цінне місце, яке потрібно використовувати з користю. Відмовтеся також від ідеї графічного навігаційного меню – в ньому міститься важлива інформація, що впливає на визначення тематики сайту. Крім того, внутрішні посилання також містять ключові слова, які в разі графічного меню пошукові роботи обробити не зможуть.

 Наявність графічного елементу (лого) в комбінації з текстовим заголовком, що містить ключові слова – при оптимізації сайту кращий варіант для його шапки -. Якщо використання формату, який робить текст невидимим для пошукових систем, залишається єдиним варіантом, спробуйте використовувати ключові слова в заголовках, тегах TITLE, URL, ALT. Дотримуючись простих правил, і забезпечивши дружній з точки зору пошукових систем текст у форматі html, власник сайту без проблем доб’ється оптимізації сайту і забезпечить йому безперешкодне індексування і ранжирування.