saitЩоб відповісти на питання: Чому на сайт ніхто не заходить? Потрібно поставити собі декілька уточнюючих запитань і знайти на них правильну відповідь. Це дозволить гарантувати зростання відвідуваності Вашого сайту.

Ось ці питання:
1. Що я зробив для того, щоб на мій сайт хтось зайшов?
2. Який матеріал, розміщений на моєму сайті є унікальним?
3. Зайшов би я на свій сайт заради тієї інформації, яка на ньому розміщена або знайшов би те, що мені потрібно на іншому сайті?
4. Звідки повинен прийти на мій сайт відвідувач?
5. Чи знає хто-небудь про те, що мій сайт існує і звідки вони про це дізналися?
6. Що скаже про моє сайті новий відвідувач якщо на це, щоб дати свою оцінку у нього буде лише 5 секунд?
7. Чи відповідають розміщені на моєму сайті матеріали строго певній тематиці або точно сказати для кого створений мій сайт неможливо?
8. Чи працює мій сайт 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у році?
9. Чи можу я знайти свій сайт в пошуковій системі Яндекс і Google?
10. Чи подобається мій сайт друзям і знайомим, яким я розповів про його існування?
11. Чи хочуть мої знайомі чи друзі, які побували на сайті зайти на нього ще раз?

Список цих питань для самостійного контролю якості створеного сайту допоможе виявити слабкі сторони і усунути бар’єри на шляху до дійсно відвідуваного сайту. До речі, відвідуваним сайт вважається достигнувшие щоденної аудиторії в 300 унікальних відвідувачів. Домогтися цього сайт, який виконує рекомендації професіоналів в області просування сайтів може вже на третій місяць свого існування. Сайти ж, які орієнтуються на власні принципи і не беруть до уваги заздалегідь певні “правила гри”, найчастіше можуть задовольнятися щоденною аудиторією в 50 унікальних відвідувачів лише через рік з моменту створення сайту. Зазвичай у власників таких сайтів пропадає бажання продовжувати розвиток створеного сайту, як тільки вони стикаються з першими результатами своєї праці, заснованого лише на особистому досвіді.

Давайте тепер відповімо на найважливіше питання: Як зробити щоб на сайт заходили відвідувачі? Насправді ніякої надприродної таємниці тут немає. Потрібно лише дотримуватися існуючих вимог, не гнатися за миттєвою вигодою, задовольняючись мінімальним результатом і заздалегідь знати (планувати), яким має бути сайт через місяць, півроку, рік.

Що сприяє збільшенню відвідуваності сайту?

Збільшенню відвідуваності сайту завжди сприяє:
1. Наявність унікального контенту на сайті.
2. Виконання принципів створення якісного сайту, рекомендованих пошуковою системою Яндекс.
3. Відсутність реклами, рівносильно як і відсутність сторонніх скриптів і кодів, що збільшують розмір html-коду сторінок, що порушують візуальне сприйняття сайту, а також ускладнюють пошук тієї інформації, заради якої відвідувач зайшов на сайт.
4. Наявність позитивних відгуків про сайт в мережі Інтернет.
5. Наявність завчасно обраної тематики сайту і відповідність розміщених на сайті матеріалів даної тематики.
6. Наявність домену другого рівня.
7. Наявність платного хостингу
8. Постійний графік публікації нових матеріалів на сайті.
9. Наявність RSS-стрічки
10. Використання правил складання заголовків.
11. Використання транслітерованих URL за правилами Google в статичних сторінках.

Для того щоб користувачі мережі Інтернет заходили на сайт, потрібно робити сайт для людей, а не орієнтувати його для пошукових роботів, які виконують періодичну індексацію. Тепер Ви знаєте, чому сайт ніхто не заходить і як зробити так, щоб на сайті з’явилися відвідувачі.