seo-price-calcБагатьом початківцям власникам сайтів потрібно для початку знайти хорошу компанію, яка зможе впритул зайнятися розкруткою сайту, та ще і не дуже дорогу. Якщо ж їм уже пощастило, і вони змогли знайти фірму, у якій створення сайтів недорого було для бюджету, то тоді постає питання про вартість просування. Але жодна компетентна в цій справі компанія відразу не озвучить суму, так як визначення ціни займе час і до того ж цей процес досить індивідуальний.

Якщо ж хтось назве відразу суму, то варто добре подумати про порядність SEO-компанії, адже вони навіть не зробили спроби вникнути в суть проекту, не зробили аудиту, хоча б поверхневого. Хотілося б відзначити, що після того, як попрацюють такі «фахівці», грамотним компаніям доводиться звільняти сайти від санкцій, накладених пошуковиками і відновлювати майданчик у пошукових системах.

Звичайно, питання вартості для багатьох власників майданчиків дуже важливий. Однак фахівці компанії можуть просто відповісти на нього: буде дуже дешево, а може дуже дорого. Слід просто виходити з тих факторів, які безпосередньо будуть впливати на вартість просування сайту і розкручування:

По-перше, це тематика — найголовніший показник, від якого буде залежати сума просування. Якщо тема сайту досить популярна, отже, у нього багато конкурентів. Тому ціна буде вищою.

По-друге, це показники ТИЦ і PR: чим більше і вагоміші веб-проект, чим більшу він має популярність, тим розкрутка буде краще, а значить і вартість буде нижчою.

По-третє, стан: необхідно вивчити сайт з видимої сторони, переглянути верстку, код, дерево, «перелінковку» всіх сторінок і зручність роботи.

По-четверте, контент: потрібно переглянути наявність власних текстів і описів на сайті, а не взятих з інших веб-проектів. Дуже погано, коли чужих статей багато. Якщо немає грамотного, гарного копірайту, розцінки на просування підвищаться.

Ці пункти носять загальний характер, Замовнику ж вони дають часткову відповідь на питання, що цікавить про вартість просування. Можна підвести підсумок: ціни на просування і розкручування варіюються від 1500  до 54000 грн. Фахівці хороших компаній завжди прагнуть зробити так, щоб вартість просування була мінімальною, при цьому покращуючи налаштування всередині сайту, його верстку, код, графічний і текстовий контент. Багато ж SEO-фірми це ігнорують, направляючи більшу частину бюджету на зовнішню рекламу, тим самим роблячи не вірно.