google+1В пошуку Google з’явилася штука під назвою «+1». Кнопка навпроти кожного знайденого сайту: натискаючи на неї, людина рекомендує посилання. Вона відправляється в його гугловський профіль, де її бачать друзі або взагалі хто завгодно (докладна панель контролю за соц..звязками в Google додається).

Нова кнопка працює тільки в пошуковій видачі. Потім, хто знає, її дозволять ставити на сайти, як Like або Retweet. Що відбувається, зрозуміло: компанія намагається придумати соціальний мотив, який би змусив користувача проводити більше часу і грати в фейсбук на сторінках пошуковика. Намагається вже другий раз, зазначає www.taina.com.ua .

 Першою, нав’язливою спробою був Google Buzz («Жива стрічка» в українському варіанті). У Gmail несподівано з’явилися френди (конвертовані з поштових адрес) і потік рекомендованих ними посилань. Google включив Buzz, ні в кого не питаючи. Як відомо, головні претензії до нього надходили від дружин, які виявляли багато цікавого в адресних книгах чоловіків (або навпаки).

Google отримав наганяй від Федеральної торгової комісії. Розглянувши скарги незадоволених, чиновники порахували, що Buzz порушує недоторканність приватного життя і запропонували аудиторами протягом 20 років перевіряти, чи дотримується компанія правил конфіденційності. Google покаявся; «Жива стрічка» зараз працює, тільки якщо людина цього захоче. Тому +1 подається обережно, як експеримент. Запитань купа. Чи багато знайдеться людей, які стежать за гугловськими профілями друзів або культивують свій власний. Як лайкать сайт в результатах пошуку, якщо ти його не бачив. Взагалі, навіщо мені це, якщо є кнопки «Вконтакте», Фейсбук, Твіттер. Хороший привід захоплююче поговорити на тему хто кого: Google або FaceBook. Включити +1 можна на цій сторінці. Вимкнути – там же; і це, як у справі з «Живий стрічкою», мабуть, більш важлива опція.

Не працює компютер або замучили віруси вам допоможе переустановка windows.