google-searchПерший місяць весни для пошукової системи Google ознаменувався великою кількістю оновлень і деякими змінами інтерфейсу. Постараємося виділити серед них найбільш значущі.

У першу чергу, був допрацьований алгоритм, що дозволяє ранжувати результати пошукової видачі по “віку”, а також знаходити відео і картинки. Програмісти поліпшили систему визначення значущості новинних кластерів.

Зміни торкнулися обробки посилального тексту. У березні був відключений класифікатор, безпосередньо пов’язаний з анкорним текстом, завдяки чому пошукова видача стала чистішою і стійкішою.

Ряд математичних символів (+, -, *, /,,, =) відтепер розглядають в якості символів звичайних, що значно спрощує пошук популярних формул і рівнянь. Крім того, була поліпшена індексація та обробка деяких інших символів (%, $, \, @, #).

Велику увагу розробники компанії приділили поліпшенню процесу визначення якісних сайтів.

До кінця місяця Google оновив алгоритм безпечного пошуку контенту для дорослих.

Кнопку +1, що дозволяє користувачам обмінюватися рекомендаціями, тепер можна знайти в пошукових результатах на інших доменних зонах і мовах.

На довершення всього пошук конкретних програм для гаджетів тепер пропонує різні результати для різних платформ (наприклад, AngryBirds для Android, iOS і так далі).